Catalog online
Baterie lavoar Ferro Ritto BTR2, crom, alama, mono comandă, pipa fixă
SKU:
5903738254248
212,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Material | Crom |
BATERIE BUCATARIE STATIVA FREYA BFR4S
SKU:
5902194929899
212,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | stativ |
| Model | BFR4S |
| Material | alama |
BATERIE ALGEO STATIVA PIPA SCURTA BAG2AA
SKU:
5902194946018
212,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Baterie stativa bideu Vasto BVA6 FERRO
SKU:
5901095652455
212,00 leiBUC
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Baterie bideu |
| Tip comanda | Monocomanda |
| Tip pipa | Fixa |
| Greutate | 1.0165 kg |
| Cod model | BVA6 |
| Material | Alama |
Lastra Liceo Ivory Mate 120×280 cm
SKU:
8445583524765
211,50 leiMP
| Gama | Liceo |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Lastra Ember Sand Mate 120×280 cm
SKU:
8445583513547
211,50 leiMP
| Gama | Ember |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Lastra Borneo White Mate 120×280 cm
SKU:
8445583457285
211,50 leiMP
| Gama | Borneo |
|---|---|
| Culoare | Alb Gri |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
677144 – Polizor unghiular Ag 125 750W Epto Plus / P[W]: 750 include taxa verde 4 lei fara tva
SKU:
5949094008217
210,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Autocut 56-2 Tambur cu fir pentru AX M12x1.5LH FS560 Stihl 40057102107
SKU:
5944571021109
210,50 lei
| Brand | Energo |
|---|
Piedestal Family R01-007 Cersanit
SKU:
6423078001306
210,50 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
MIXER CU BOL ROTATIV SAMUS SMX-500V 500W 5 VITEZE
SKU:
6425053014202
210,00 lei
| Brand | Samus |
|---|---|
| Putere | 500 |
| Model | SMX-500V |
| Alte caracteristici | vas rotativ; buton Eject (pentru scoaterea accesoriilor din aparat); buton de eliberare mixer (se poate folosi si ca mixer de mana); puternic, ergonomic, elegant |
| Material | metal cromat + plastic |
| Nivel zgomot | 88 |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 31 x 21.5 x 34.2 |
| Greutate neta | 2.02 |
| Greutate bruta | 2.5 |
| Continut pachet | 1 racleta, 2 palete framantare, 2 teluri |
| Tip produs | mixer cu bol |
ADEPLAST BETONCONTACT (ROZ) 22KG
SKU:
5945762003157
210,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Utilizare | pentru suporturi minerale, beton, BCA, polistiren extrudat, gips-carton, prefabricate din ciment |
| Culoare | roz |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Belladonna Beige Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
4000000560135
210,00 lei
| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Capsator manual Stanley 6-PHT150, metal, pentru capse G, design ciocan, eficient
SKU:
3253566051505
209,50 lei
| Brand | Stanley |
|---|---|
| Model | 6-PHT150 |
| Alte caracteristici | capse G |
| Material | metal |
| Greutate | 1 |
CERESIT CT174 25KG Tencuiala siliconico-silicatica 1.5mm 1574648
SKU:
5946043001411
209,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 25 kg |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, perete |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aspect | praf de piatra |
| Acoperire | 10 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 25 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
APLATENCOPLAST BOB DE OREZ SILICON 1.5MM BAZA PASTEL 24KG
SKU:
6420319004751
209,00 lei
| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
Recuperator caldura emailat Compact D150 negru mat – 651800
SKU:
5949034968908
206,50 lei
| Cod produs | 651800 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
DANKE DISP INT ALB MAXX 15L + AMORSA 4L
SKU:
5946062025801
205,00 lei
| Material | Dispersie acrilica |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
REZERVOR WC AP110 RIO 13661011
SKU:
4025416728719
204,00 lei
| Greutate | 2.85 |
|---|---|
| Tip produs | Rezervor WC |
| Brand | Geberit |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Volum | 9 L |
| Latime | 41 cm |
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 040 50×1200 mm
SKU:
5012061920420
204,00 lei
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100mm |
Scaun practic din otel Arkadia pentru terasa si gradina
SKU:
5902659141583
204,00 lei
| Material | Otel |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |














