Catalog online
Pendul Rabalux Ghita E27 max. 1x20W, alb/negru, H120cm, metal, design modern
SKU:
5996595720285
222,50 lei
| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 210 mm |
| Gama | Rabalux 72028 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72028 |
BATERIE ALGEO STATIVA PIPA LUNGA BAG4A
SKU:
5902194907972
222,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Onduband Aluminiu – 30cmx10m
SKU:
3467670000339
222,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Aluminiu |
| Dimensiuni | 30cmx10m |
Onduband Antracit – 30cmx10m
SKU:
3467670016293
222,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Dimensiuni | 30cmx10m |
Onduband Teracota – 30cmx10m
SKU:
3467670000391
222,50 lei
| Brand | Onduline |
|---|---|
| Culoare | Teracota |
| Dimensiuni | 30cmx10m |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
222,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Piesa decorativa Bianco Leaves Light, 4795, 25,5×75,5 cm, Multicolor
SKU:
3800745479515
222,50 leiSET
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Frunze |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Trusa universala pentru transmisie cardanica Yato YT-0602
SKU:
5906083906022
221,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0602 |
Baterie perete dus Ritto BTR7BL, negru mat, 35mm, fara accesorii
SKU:
5903738254422
221,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
Pistol cu aer cald 2000W cu accesorii Graphite 59G524
SKU:
5902062595249
220,50 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 59G524 |
Apla HydroStop amorsa bituminoasa pe baza de apa 18 kg
SKU:
5948596006868
219,00 lei
| Brand | Apla |
|---|---|
| Cantitate | 18 kg |
Piesa decorativa Delice Leaves Waves Light Blue 3272, tip marmura, 60×90 cm, albastru deschis
SKU:
3800745327212
218,50 lei
| Gama | DELICE |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Capac WC din MDF, decor ursi WC/MEDVEDI
SKU:
8590309043409
216,50 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | Medvedi Nova |
| Material | MDF |
| Culoare | albastru |
Mini Drujba Micul Fermier MF-DA1001-G01 20V 1.5Ah 6″/8″ cu Acumulator
SKU:
6426910040976
215,50 lei
| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Tip produs | Drujbe Micul Fermier |
| Cod produs | MF-DA1001-G01 |
| Nivel zgomot | ≤97dB |
| Numar dinti | 1 buc – 18; 1 buc – 23 |
| Pinteni | 1 buc – 37; 1 buc – 46 |
| Pas | 1/4″ |
| Tip motor | Fara perii |
| Capacitate acumulator | 20V, 1.5Ah |
| Dimensiuni | 35x10x35 cm |
| Viteza rotatie in gol | 5000 RPM |
Trimmer electric Ruris TE500 Pivot 500W, 30cm, fir 1.2mm, pentru intretinere gazon
SKU:
6424340276491
214,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| Tip motor | electric |
| Putere | 500 |
| Greutate | 1.2 |
| Model | TE500 Pivot |
| Utilizare | pentru intretinere gazon |
| Lungime cablu | 6 |
| Nivel zgomot | 99 |
| Tensiune | 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
DANKE DISP INT ALB MAXX 15L
SKU:
5946062025740
214,50 lei
| Greutate | 25.04 |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea lavabila |
| Brand | Danke |
| Culoare | Alb |
| Volum | 15 L |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:130mm
SKU:
5949094009689
214,50 lei
| Cod produs | 677257 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Recuperator pentru caldura, emailat, compact, negru mat, D120 mm – 651818
SKU:
5949034969417
214,50 lei
| Cod produs | 651818 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Termostat de ambient neprogramabil fara fir TA-WT19N
SKU:
6421000044483
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19N |
| Brand | Everpro |
Termostat de ambient programabil fara fir TA-WT19
SKU:
6421000044490
214,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19 |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
214,00 lei
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |
CONTACTOR A9C20834 ICT 25A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088599
213,50 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20834 |














