Catalog online
Lustra Klausen Laser LY-3483, metal negru + auriu, abajur sticlă ambra, 3 surse E27
SKU:
5944009081217
232,00 lei| Brand | Klausen |
|---|---|
| Gama | Laser |
| Model | LY-3483 |
| Culoare corp | negru + auriu |
| Culoare | ambra |
| Numar surse de iluminat | 3 |
| Tipul duliei | E27 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Lungime | 590 |
| Inaltime | 250 |
| Adancime | 150 |
| Grad de protectie | IP20 |
Capac cu Cadru Zinc 400X400 mm, Dakota
SKU:
6424167001474
232,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 400X400 |
INTRERUPATOR AUTOMAT 50A, 4P 4500 AC A C50A (EZ9F32450/A9K24450) include taxa verde 0.56 lei fara TVA
SKU:
3606481493187
230,00 lei| Tip produs | Siguranta |
|---|---|
| Model | Disjunctor |
| Pentru | Protectie, Siguranta, Distributie energie electrica |
| Culoare | Gri |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 20m (3*2.5) EL0069030 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
8683347700301
229,00 lei| Greutate | 4.00 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
Acumulator YATO 18V Li-Ion 4Ah pentru scule electrice
SKU:
5906083102080
228,00 lei| Tip produs | Acumulator |
|---|---|
| Capacitate acumulator | 4000 mAh |
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
228,00 lei| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Vopsea antirugina Oskar maro ciocolatiu lucios 2.5L pentru interior/exterior
SKU:
5946062010135
228,00 leiVopsea email Oskar verde închis lucios 2.5L pentru metal, interior/exterior
SKU:
5946062010142
228,00 leiSIKATOPSEAL-107(A+B) HIDROIZOLATIE BICOMPONENTA GRI 25KG 474474/ 683085/675344
SKU:
7612895140292
228,00 lei| Greutate | 25.00 |
|---|
Furtun de gradina cellfast multiflex atsv, 6 straturi, 3/4″, 20 m 13-820
SKU:
5907512607466
228,00 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 100×1200 mm
SKU:
5012061920376
227,00 lei| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100 mm |
Vas WC Cersanit Roma R10, evacuare orizontala K07-015-EX3
SKU:
6423078000514
225,50 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set surubelnite cu capat dublu, 12 bucati Yato YT-2797
SKU:
5906083927973
224,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2797 |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 15L
SKU:
6420319166015
224,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Filtru antimagnetita capac plastic 3/4″ MA-FHP34
SKU:
6421000040775
223,50 lei| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | MA-FHP34 |
| Brand | Everpro |
Baterie bucatarie tip lebada Ermetiq, finisaj CROM ER-A207
SKU:
6421000033043
223,50 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-A207 |
| Brand | Everpro |
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 4mm, transparent
SKU:
4000000343585
223,00 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Scară dublă 1.5m lemn Alverosal, 4 trepte, interior/exterior, 100kg, SR EN 131-2
SKU:
5949057500529
222,50 lei| Tip produs | Scara |
|---|---|
| Model | Scara |
| Utilizare | Interior, Exterior |
| Material | Lemn |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 50 cm |
| Greutate | 6 kg |
| Functii | Pliabil |
Pendul Rabalux Ghita E27 max. 1x20W, alb/negru, H120cm, metal, design modern
SKU:
5996595720285
222,50 lei| Bec inclus | Nu |
|---|---|
| Tipul duliei | E27 |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 20 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 1.200 mm |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 210 mm |
| Diametru | 210 mm |
| Gama | Rabalux 72028 |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Pendule & lustre |
| Cod produs | 72028 |




































