Catalog online
Scuter Electric RDB Storm Blue, 2200W, fara permis, 25 km/h
Scuter electric RDB Star Black, 2000W, fara permis, 25 km/h
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Triciclu electric RDB L-Klass4 Red, fara permis, 1350W, 25 km/h
Scuter electric RDB Roma Gray, 600W, fara permis, 25km/h
Scuter electric RDB Roma Black, 600W, fara permis, 25km/h
Scuter electric RDB Delta Plus Red, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Scuter electric RDB Delta Plus Blue, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Scuter electric RDB Delta Plus Black, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Scuter electric RDB CC15 Red Wine, 2000W, fara permis, 25km/h
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Camin racord/inspectie + capac B125 DN315-H1520 1 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000516729
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 1 IN-1 OUT – D.200/160 |






































