Catalog online
Scuter Electric RDB Storm Blue, 2200W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 182x69x113.6 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 2200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 281 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 90/90 – 12 |
| Culoare | Albastru |
Scuter electric RDB Star Black, 2000W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 180.5x69x109 cm |
| Greutate | 67 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 263 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 90/90 – 10 |
| Culoare | Negru |
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Triciclu electric RDB L-Klass4 Red, fara permis, 1350W, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 247x87x115 cm |
| Greutate | 122 kg |
| Putere motor | 1350 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 54 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 533 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 12 x 3.00/4.00 |
| Culoare | Rosu |
Scuter electric RDB Roma Gray, 600W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 155x72x106 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 220 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 2.75 |
| Culoare | Gri |
Scuter electric RDB Roma Black, 600W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 155x72x106 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 220 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 2.75 |
| Culoare | Negru |
Scuter electric RDB Delta Plus Red, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Rosu |
Scuter electric RDB Delta Plus Blue, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Albastru |
Scuter electric RDB Delta Plus Black, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Negru |
Scuter electric RDB CC15 Red Wine, 2000W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 185x88x114 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 85 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 |
| Culoare | Rosu Vin |
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 185x88x114 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 85 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 |
| Culoare | Maro |
Camin racord/inspectie + capac B125 DN315-H1520 1 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000516729
Sună-ne pentru preț| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 1 IN-1 OUT – D.200/160 |
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, antracit
SKU:
5945792000430
Sună-ne pentru preț| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Antracit |






































