Catalog online
Diluant universal pentru vopsea / lac alchidic Grundsolv 0.75L
SKU:
6420319003266
13,50 lei| Cantitate | 0.75 L |
|---|
Surubelnita dreapta cu varf magnetic 8x200mm Topex 39D808
SKU:
5902062398086
13,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D808 |
SOUDAL Silicon Sanitar transparent 280ml 103217
SKU:
5411183033443
11,99 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
NV-BEC LED_A60_15W_E27_6400K_EL0056773 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116224
9,90 lei| Putere | 15 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 118 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
Cheie tubulara hexagonala 3/4″ 22mm Yato YT-1303
SKU:
5906083913037
9,90 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1303 |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E27 5000K TG-2405.106230 TOTAL GREEN EL0032986
SKU:
5949027076719
9,50 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Putere | 6W |
| Cod produs | EL0032986 |
| Dulie | E27 |
| Temperatura | Lumina rece |




























