Catalog online
Casa de unelte de gradina Hesler Mirpol
SKU:
5905610250447
1.638,00 lei| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Depozit unelte |
| U.M. | BUC |
| Material | PP |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N280 1500×1940 mm
SKU:
4000000525080
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma TIGER 1500×1940 mm
SKU:
4000000525288
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma VITRALIU 1500×1940 mm
SKU:
4000000525233
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | VITRALIU |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BAMBUS 1500×1940 mm
SKU:
4000000524786
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N283 1500×1940 mm
SKU:
4000000525134
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N342 1500×1940 mm
SKU:
4000000527077
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N219 1500×1940 mm
SKU:
4000000527237
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N219 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 16 1500×1940 mm
SKU:
4000000527527
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma F120 1500×1940 mm
SKU:
4000000527879
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma LINEA 1500×1940 mm
SKU:
4000000529286
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | LINEA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma TRES 1500×1940 mm
SKU:
4000000529279
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma PALM 1500×1940 mm
SKU:
4000000529262
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | PALM |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 3D 1500×1940 mm
SKU:
4000000531371
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | 3D |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma SEED 1500×1940 mm
SKU:
4000000531388
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | SEED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 121 1500×1940 mm
SKU:
4000000531333
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma DOOR 1500×1940 mm
SKU:
4000000531364
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX B52 1500 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539384
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 65 1500 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539582
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 65 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma COPAC V1 1500×1940 mm
SKU:
4000000542179
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma COPAC V2 1500×1940 mm
SKU:
4000000542186
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
1.680,00 lei| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
1.767,50 lei| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Ciocan pentru demolare SDS 1700W 58G878
SKU:
5902062588784
1.773,00 lei| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G878 |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 9 1500×1940 mm
SKU:
4000000524731
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 1500×1940 mm
SKU:
4000000524984
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N309 1500×1940 mm
SKU:
4000000525189
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 62 1500×1940 mm
SKU:
4000000524830
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 62 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N330 1500×1940 mm
SKU:
4000000526438
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N330 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma F158 1500×1940 mm
SKU:
4000000526650
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N256 1500×1940 mm
SKU:
4000000527022
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N256 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 63 1500×1940 mm
SKU:
4000000526520
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N368 1500×1940 mm
SKU:
4000000527121
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N368 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 14 1500×1940 mm
SKU:
4000000526766
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 14 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N348 1500×1940 mm
SKU:
4000000526926
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N348 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 174 1500×1940 mm
SKU:
4000000526322
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 174 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N265 1500×1940 mm
SKU:
4000000526872
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 13 1500×1940 mm
SKU:
4000000526827
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N267 1500×1940 mm
SKU:
4000000526971
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N267 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |




































