Catalog online
Gresie Fenix Mix 30.3×60.6 cm model piatra 9103A11
SKU:
3800171709118
62,50 leiMP| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Brand | IZIDA |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Culoare | Mix |
| Gama | Fenix |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Nu |
| Lungime | 60.6 cm |
| Latime | 30.3 cm |
Termosemineu Ferroli Mirano Pellet N 24 kW, automat, otel, antracit/crem, 104×58,1×60,8 cm
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
695004/694573 – ANSAMBLU MULTIPRIZA 3XPRIZA SCHUKO/ include taxa verde 0.18 lei fara tva
SKU:
3245066950044
47,50 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Material | plastic |
| Culoare | alb + gri |
PRIZA SIMPLA PT CU CP+CAPAC ALB+RAMA GRI OCTANS 104-020007-118
SKU:
8680453001414
12,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | gri |
| Material | policarbonat |
| Latime | 68.5mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP CU RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-117 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133733
13,00 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP+PROTECTIE COPII+RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-119 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133795
14,50 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
MF0011-54077 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUMINA RECE 30W SE include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116896
88,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
Furtun flexibil dus conic, metalic 150 cm, negru W33
SKU:
5902194963831
68,50 lei| Material | Metal |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
SET DE DUS CU BATERIE TERMOSTATICA TRINITY NP71-TRM7U
SKU:
5902194942775
809,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
CONTACTOR A9C20731 ICT 25A 1NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088568
133,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20731 |
CONTACTOR A9C20834 ICT 25A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088599
213,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20834 |
INTRERUPATOR AUTOMAT 25A, 1P+N 4500 AC 25A (EZ9P32625/A9N21549) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940133
27,50 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | EZ9P32625 |
| Culoare | gri deschis RAL 7035 |
| Montaj | sina DIN |
INTRERUPATOR AUTOMAT 16A, 1P+N 4500 AC 16A (EZ9P32616) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940119
25,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 1P+N 4500 AC A C10A (EZ9P32610/A9N21546) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606489940102
25,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
GV2ME22AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 20-25A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607722
269,00 lei| Gama | Tesys |
|---|
Disjunctoare motor Schneider TeSys GV2ME21AP 17-23A termo-magnetic IP20
SKU:
3606489607715
254,50 leiGV2ME16AP- DISJUNCTOR MOTOR SIGURANTA 9-16A include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
3606489607692
197,00 lei| Gama | Tesys |
|---|---|
| Lungime | 45mm |
| Latime | 89mm |
| Greutate | 0.26kg |
CONTOR PE SINA DIN DIGITAL 1 MODUL 1X45A MF0028-02801 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273513
117,00 lei| U.M. | buc |
|---|
CONTOR PE SINA DIN ANALOGIC 1 MODUL 1X45A MF0028-02800 include taxa verde 0.15 lei fara TVA
SKU:
6421806273506
127,50 lei| U.M. | buc |
|---|
CONTACTOR A9C22712 ICT 16A 2NO 230 240Vca 50HZ
SKU:
3606480097058
151,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C22712 |
CONTACTOR A9C20844 ICT 40A 4NO 220 240Vca 50HZ
SKU:
3606480088629
359,00 lei| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9C20844 |
NV-SONERIE FARA FIR 2×1.5V D613 EL0052529 include taxa verde in val 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027115692
39,00 lei| U.M. | buc |
|---|
GW40608 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 18 MODULE IP 40
SKU:
8011564062467
110,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 465 x 310 x 85 |
GW40606 – TABLOU PLASTIC INCASTRAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564062498
139,50 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | incastrat |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 330 x 420 x 85 |
GW40047 – TABLOU PLASTIC APLICAT 24 MODULE IP40
SKU:
8011564033337
156,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 280 x 350 x 100 |
GW40049 – TABLOU PLASTIC APLICAT 36 MODULE IP40
SKU:
8011564033351
246,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 400 x 400 x 130 |
GW40043 – TABLOU PLASTIC APLICAT 8 MODULE IP40
SKU:
8011564033290
51,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Dimensiuni | 200 x 180 x 100 |
CES1-CUTIE CU ECLISA LEGATURA PLATBANDA CU PLATBANDA 30-40MM
SKU:
4000000539063
126,50 lei| Material | otel galvanizat |
|---|
08A115 Suport slefuitor manual 105×210 mm
SKU:
5902062091154
19,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Lungime | 210m |
| Latime | 105mm |




























