Catalog online
ASPIRATOR NEGRU FARA ACUMULATOR DCL180ZB include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381821926
244,00 leiMenghina de banc Topex 07A110 din fonta, deschidere 100 mm, lungime 245 mm, gri
SKU:
5902062040015
241,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Utilizare | de banc |
| Material | fonta |
| Greutate | 4.5kg |
Tester tensiune AC/DC UNI-T UT15C 12V-690V cu indicator LED, 34g
SKU:
5901436741251
240,00 lei| Brand | UNI-T |
|---|---|
| Model | UT15C |
| Tip produs | tester tensiune voltaj |
| Alimentare | 2 x baterie AAA, 1.5 V |
| Greutate | 34 |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
240,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
HOTA ALBATROS H10AM ECO+ 60 CM 204 MC/H
SKU:
6425053010549
239,00 lei| Brand | Albatros |
|---|---|
| Putere | 49 |
| Inaltime | 14 |
| Model | H10AM Eco+ |
| Utilizare | in regim de evacuare sau de recirculare a aerului |
| Alte caracteristici | geam rabatabil; butoane frontale; eficienta fluido-dinamica (FDEhota): 8.9%; eficienta iluminarii (LEhota): 15 lux/W; eficienta de filtrare a grasimilor: 56.8% |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Nivel zgomot | 61 |
| Dimensiuni | 14 x 60 x 50 |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 5.2 |
| Greutate bruta | 6 |
| Latime | 60 |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Consum energetic | 27 |
| Clasa energetica | B |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Adancime | 50 |
Disc diamantat de slefuire, segment unic 125x5x22.2 mm GRAPHITE 57H884
SKU:
5902062578846
237,00 leiCheie cu dinamometru 1/2″ 40-210Nm Yato YT-0761
SKU:
5906083026195
237,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0761 |
Europubela, 240 litri, albastra
SKU:
6423997384078
235,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 240 litri, galbena
SKU:
6423997384061
235,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 240 litri, verde
SKU:
6423997384023
235,00 lei| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 |
| Capacitate | 240 L |
VAS WC EVACUARE LATERALA CLASICA 2.0 ALB WQ8B16590000001
SKU:
7612738962180
234,00 lei| Brand | Fayans |
|---|---|
| Gama | Classica |
| Montaj | pe pardoseala |
| Material | portelan |
| Culoare | alb |
| Greutate | 12.5kg |
| Latime | 37cm |
CERESIT CT74 25KG Tencuiala siliconico decorativa 1.5mm 2836078
SKU:
9000101138962
233,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aspect | praf de piatra |
| Cantitate | 25 kg |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Acoperire | 10 – 12 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.1 – 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe beton, tencuieli traditionale, suprafete din gips-carton, placi aglomerate |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
| Mod de ambalare | galeata |
| Necesita grunduire prealabila | da |
| Mod de nivelare | cu drisca din plastic |
Baterie cada/dus perete Smile Ferro BSM11 + Baterie stativa lavoar Smile BSM2(cadou)
SKU:
5901095609220
233,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Cod produs | BSM11 |

































