Catalog online
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X30 10-0552-3030-00-22-01-GM
SKU:
5052847069752
58,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Finisaj | satinat |
| Dimensiuni | 30 x 30 |
| Clasa | standard |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
63,50 lei| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | ZAM |
| Clasa | standard |
| Material | zamac |
| Culoare | nichel satinat |
| Dimensiuni | 30 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Lungime | 65 |
| Alte caracteristici | cilindru europrofil |
Cilindru RIM cu limba Thirard, alama, 3 chei, montaj centrat, anti-smulgere
SKU:
3150261922478
70,50 leiCilindru securitate TIGER6 45x50mm, 5 chei reversibile, finisaj nichelat
SKU:
3150262166246
72,00 lei| Brand | Thirard Balcani |
|---|---|
| Dimensiuni | 45x50mm |
| Material | nichel |
| Montaj | descentrat |
CILINDRU SIG 35/35MM, BRAND YALE, NICHELAT, 3 CHEI 500A01FN35X35
SKU:
7290012754579
64,00 lei| Brand | Yale |
|---|---|
| Material | alama |
| Montaj | centrat |
CILINDRU SIG AMPR 30/30MM, BRAND YALE, NICHELAT, 5 CHEI 1000A01CAN30X30
SKU:
7290011069834
81,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
Cilindru Yale 1002, alama nichelat 30×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei inclus.
SKU:
5052847069813
66,50 lei| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | 1002 |
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Dimensiuni | 30 x 40 |
| Finisaj | nichelat |
| Continut pachet | 3 chei amprentate |
Cilindru Yale 500, 45×45 mm, nichel satinat, 5 pini, pentru uși PVC și lemn
SKU:
5052847070154
71,00 leiCilindru Yale 500, alama, satin nichel, 35×35 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847069936
66,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 35 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×40 mm, 5 pini anti-picking, 3 chei
SKU:
5052847070079
70,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 40 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Cilindru Yale 500, alama, satin nichel, 40×50 mm, 3 chei frezate, standard
SKU:
5052847070130
75,50 lei| Model | 500 |
|---|---|
| Clasa | standard |
| Material | alama |
| Culoare | satin nichel |
| Inaltime | 20 |
| Dimensiuni | 40 x 50 |
| Finisaj | satinat |
| Continut pachet | 3 chei frezate |
Ciocan Rotopercutor SDS Plus RURIS RMX4526, 1050W, 42mm, Portocaliu
SKU:
6424340606199
436,00 lei| Brand | Ruris |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu |
| Frecventa(Hz) | 50Hz |
| Greutate neta | 4.30 kg |
| Tensiune | 220‐240V |
| Tip produs | Ciocan rotopercutor |
| Putere | 1050 W |
Ciuperca de picurare cu compensator de presiune 8l/h 3mm 7004856
SKU:
4019305590594
1,60 lei| Brand | Hydrosystems |
|---|
Clapeta sens unic PVC 50 mm Teraplast pentru evacuare apă
SKU:
6420347143132
75,50 lei| Brand | TERAPLAST SA |
|---|---|
| Material | PVC |
| Tip produs | Clapeta sens |
Cleste pentru piulite nituibile M3,4,5,6,8 YT-36112
SKU:
5906083009259
159,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-36112 |





































