Catalog online
Perie circulara lamelara abraziva 60×30 K40 Verto 63H712
SKU:
5902062211408
24,00 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 63H712 |
Piesa decorativa 2786 GALICIA LIGHT 6×25 cm
SKU:
3800745278613
23,00 leiBUC| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Adeziv polistiren CELCO TERM DD-T3 25KG
SKU:
6426149000772
21,99 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
KIT XDRAIN 130/90 2 CAPACE SI IESIRE VERTICALA 110
SKU:
3800150901960
21,50 lei| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Conector |
| Brand | Devorex |
| Lungime | 11 cm |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043004009
21,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, grafit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003880
21,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Set 8 capete hexagonale, CR-V, 1.5-7 mm, in unghi LT56507
SKU:
6421948565071
21,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT56507 |
Cleste masa pentru sudura, diverse amperaje, LT72463, LT72465
SKU:
6421948724652
21,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT72463, LT72465 |
Cleste taietor tevi 50-127mm 2-5″ Yato YT-2235
SKU:
5906083223549
20,60 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2235 |
CANAL PVC CU ADEZIV 40X25MM,KOHLER,2M FAG CX-F40X25A.F1
SKU:
5944016005909
20,50 lei| Tip produs | Canal cablu |
|---|---|
| Grad de protectie | Fara |
| Utilizare | Interior |
| Alte caracteristici | 1 compartiment |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Cablu |
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 2 m |
| Dimensiune | 40×25 mm 2m |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Montaj | Pe tencuiala |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, manhattan, gri, interior, 2 kg
SKU:
5946043004023
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, jasmine, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043004016
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, bahama bej, interior, 2 kg
SKU:
5946043003965
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, caramel, interior, 2 kg
SKU:
5946043003958
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, ciocolatiu, interior, 2 kg
SKU:
5946043003934
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, terra, maro, interior, 2 kg
SKU:
5946043003927
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, antracit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003910
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Diluant universal pentru vopsea / lac alchidic Grundsolv 0.9L
SKU:
6420319261222
20,00 lei| Cantitate | 0.9L |
|---|
Piesa decorativa 1972 SAVINA 25×40 cm
SKU:
3800745197211
19,50 leiBUC| Gama | SAVINA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Lambriu molid trapez AB, foliat, grosime 12.5 mm, latime 96 mm, 4m
SKU:
5949096048570
19,50 leiBuc| Brand | Holver |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, natura, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043003989
19,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|







































