Catalog online
CREMA BALSAM ELEGANTA DELICATA 1.5L No 11 90033124
SKU:
6422768063921
28,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Cutter pentru rigips, aluminiu, 180 mm LT76186
SKU:
6421948761862
28,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT76186 |
Sigilant bituminos pentru reparatii acoperisuri Sika BlackSeal-1 300 ml
SKU:
7612895028965
28,00 lei| Brand | sika |
|---|
Cazma cu varf rotunjit, fara coada LT35795
SKU:
6421948357959
28,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35795 |
Faianta bej COSMOS 5614 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745561418
29,99 leiMP| Gama | COSMOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Adeziv CELCO pentru placi ceramice DD-C1 25KG
SKU:
6426149000741
25,50 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Piesa decorativa 7120 LINEA RED LUX 25×40 cm
SKU:
3800745712018
25,00 leiBUC| Gama | LINEA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Mortar tinci pentru tencuieli fine int/ext CERESIT CT29 25KG
SKU:
5946043000834
24,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |






























