Catalog online
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma N309 990×1940 mm
SKU:
4000000525172
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TIGER 990×1940 mm
SKU:
4000000525271
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TIGER 3884×1940 mm
SKU:
4000000525264
3.900,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma TIGER 1500×1940 mm
SKU:
4000000525288
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma GRECIA 990×1940 mm
SKU:
4000000525028
1.370,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma GRECIA 1500×1940 mm
SKU:
4000000525035
1.930,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma N280 990×1940 mm
SKU:
4000000525073
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma N280 1500×1940 mm
SKU:
4000000525080
1.650,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma N280 3884×1940 mm
SKU:
4000000525066
3.900,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX CM1 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539520
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX CM1 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000524960
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 990×1940 mm
SKU:
4000000524977
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 3000×1940 mm
SKU:
4000000524953
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 1500×1940 mm
SKU:
4000000524984
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524946
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma FADED 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528975
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | FADED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MUMBAY 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528562
1.370,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MUMBAY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX 9 1500×1940 mm
SKU:
4000000524731
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma MAX 9 990×1940 mm
SKU:
4000000524724
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma ROSES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545118
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | ROSES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma 174 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526308
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | 174 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 24 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526452
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 24 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N368 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527084
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N368 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 13 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526780
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N342 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527039
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N348 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526889
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N348 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma JACARANDA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545019
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | JACARANDA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma ARBORE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000544975
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | ARBORE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N330 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526667
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N330 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 62 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524793
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 62 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BAMBUS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524762
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
SKU:
5905952037355
18,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Plinta 609 pin plin Esquero
SKU:
5905952180365
17,50 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Element imbinare 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013755
3,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt exterior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013700
3,70 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Colt interior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013694
3,70 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Terminatie stanga/dreapta 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378426
5,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt exterior 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378334
5,00 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt interior 810 stejar colonial Magnum
SKU:
5905952094211
4,20 lei| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar colonial |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Magnum |
| Model | 810 |
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
820,00 lei| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |












































