Catalog online
Conector cu filet intern reductor 1/2″ – 3/4″, card LT36630
SKU:
6421948366302
5,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
BANDA IZOLATOARE 19M GALBEN-VERDE LOH A-EV (12582)
SKU:
5948668012582
5,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | verde-galben |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 19M ALBASTRU LOH A (12612)-EV
SKU:
5948668012612
5,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
Terminatie stanga/dreapta 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378426
5,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt exterior 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378334
5,00 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Mufa redusa cupru D 22×15/INT-EXT
SKU:
4000000501893
4,50 lei
| Brand | Melinda Steel |
|---|---|
| Dimensiune | 22×15/INT-EXT |
Mufa redusa cupru D 18×15/INT-INT
SKU:
4000000501855
4,50 lei
| Brand | Melinda Steel |
|---|---|
| Dimensiune | 18×15/INT-INT |
Folie pentru protectie 0.007mm 4x5m Topex 23B175
SKU:
5902062121653
4,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 23B175 |
Colt interior 810 stejar colonial Magnum
SKU:
5905952094211
4,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar colonial |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Magnum |
| Model | 810 |
Colt exterior 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013748
3,70 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt interior 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013731
3,70 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt exterior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013700
3,70 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Colt interior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013694
3,70 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Element imbinare 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013755
3,20 lei
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Mufa redusa cupru D 18×15/INT-EXT
SKU:
4000000501879
2,60 lei
| Brand | Melinda Steel |
|---|---|
| Dimensiune | 18×15/INT-EXT |
Bec frigider 15W E14 TG-2104.02115 TOTAL GREEN EL0026233
SKU:
5949027057077
2,60 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec frigider |
| Greutate | 0.05 kg |
| Putere | 15W |
| Cod produs | EL0026233 |
| Dulie | E14 |
| Temperatura | Lumina calda |














