Catalog online
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
44,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.5 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | BCA, caramida, interior – exterior, pe beton, rezidentiala – industriala, sape, tencuieli, zidarie |
| Consum (Kg/mp) | 2.5-5 |
Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3×33,3 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
3800745858716
44,50 leiMP| Gama | Legend Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, manhattan, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003842
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, cocoa, maro, interior, 5 kg
SKU:
5946043003798
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, caramel, interior, 5 kg
SKU:
5946043003774
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, antracit, interior, 5 kg
SKU:
5946043003736
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, grafit, interior, 5 kg
SKU:
5946043003705
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Cleste taietor electrician, 160mm, 1000V, JUCO LT40700
SKU:
6421948407005
43,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT40700 |
Robinet dublu serviciu, cuplare rapida, MEDIU ER-A041
SKU:
6421000040911
42,50 lei| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
CERESIT FT101IT NEGRU 280ML CEE3 1755222
SKU:
4015000426664
42,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Model | Silicon |
| Pentru | Etansare, Lipire cu material de lipit, Montare, Reparare, Umplere |
| Culoare | Negru |
Capac polipropilenă Vodaland A15 300×300 mm gri pentru canalizare È™i drenaj
SKU:
6427669033233
41,50 lei| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj fatada, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 50 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 285 mm |
| Alte caracteristici | Acces mai usor la scurgere, Anticoroziv, Capacitate mare de scurgere, Culori rezistente, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
CERESIT CT84 EXPRESS STD B3 750ML 2099587/2952265
SKU:
7611445032407
41,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual, cu pai |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe lemn, placi OSB, sticla, metal, beton, suprafete bituminoase, gips-carton |
SOUDAL-40FC Adeziv pe baza de poliuretan gri SOUDAFLEX 600ML 108220
SKU:
5411183098916
40,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri beton |
Bidinea profesionala, diverse dimensiuni, fir natural LT09647, LT09648
SKU:
6421948096483
40,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09647, LT09648 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, siena, maro, interior, 5 kg
SKU:
5946043003811
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, natura, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003804
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, bahama, bej, interior, 5 kg
SKU:
5946043003781
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Coasa fara maner 800 mm LUMYTOOLS LT35928
SKU:
6421948359281
40,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT35928 |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
39,99 leiMP| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Tapet model dungi, 10 x 0.53 m, bej, colectia Elegantza 2021 Z44612
SKU:
8014573446129
Prețul inițial a fost: 39,99 lei.31,99 leiPrețul curent este: 31,99 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Faianta Nove Light Grey tip marmura, 20×50 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745417913
39,99 leiMP| Gama | NOVE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta bej COSMOS 5615 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745561517
39,99 leiMP| Gama | COSMOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, jasmine, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003835
39,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, clinker, caramiziu, interior, 5 kg
SKU:
5946043003767
38,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|







































