Catalog online
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
670,50 lei| Brand | NEI |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 80 cm / 32 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 pixeli |
| Calitate imagine | HD Ready |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 20 W RMS |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 2 |
| Conectori | 1x Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni fara stand | 732x434x86 mm |
| Standard VESA | 200×100 mm |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
712,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
727,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 054/754 60cm Blue Rustic 17287 cu Lavoar 17857
SKU:
4830093172874
749,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Capac cu Rama Fonta B125 600X600 mm, Valrom
SKU:
4000000439905
755,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 600X600 |
POLIZOR UNGHIULAR 18v 125MM 3.7KG DGA504Z include taxa verde 6.60 lei fara tva
SKU:
0088381683920
792,50 leiUsa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
820,00 lei| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Masa Aster alb-negru mat, cadru FI100
SKU:
5904824416007
824,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa |
| Cod produs | ASTERBC100 |
| Culoare | Alb |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K 3 Compact, 1.676-200.0, 120 bar, 380 l/h
SKU:
4054278796154
845,00 lei| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Debit maxim | 380 L/H |
| Presiune maxima | 120 bar |
| Lungime furtun | 6 m |
| Dimensiune | 264x256x450 mm |
| Greutate | 6 kg |
Camin racord/inspectie – 45 + capac DN315-H1600 3 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000514794
852,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1600 |
| INTRARI/IESIRI | 3 IN-1 OUT – D.200/160 |
Aragaz LDK 5060 White RMV LPG, 4 arzatoare, Capac metalic, Siguranta, 50x60x85 cm, Alb
SKU:
5949067901897
899,00 lei| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Aragaz |
| Volum cuptor | 46 L |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 34 kg |
Set Baza seria 786 60cm sertar alb cu Lavoar 2060 60cm 17601
SKU:
6423093176010
914,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
BCA Prefab 620x100x240mm
SKU:
4000000280194
950,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x100x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
BCA Prefab 620x150x240mm
SKU:
4000000280187
950,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x150x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Set Baza seria s781 60cm beton cu Lavoar 2060 60cm 17885
SKU:
6423093178854
960,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
992,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 440x467x985 mm |
| Capacitate | 100 L |
BCA Prefab 620x200x240mm
SKU:
4000000280033
999,00 lei| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x200x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Camin Eco WaterKIT D.800 H=1080 CU CAPAC
SKU:
4000000530619
1.023,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Tip produs | Camin |
| Diametru | 800 mm |
| Inaltime | 1080 mm |
Motopompa apa pe benzina, 8m, 5.5hp, 2.5bar, cupla 3″ BAR-LTP80C
SKU:
4000000544814
1.029,00 lei| Brand | Everpro |
|---|
Distribuitor/colector Ferro SN-ROU10S 1″ 10 circuite inox
SKU:
5902194960021
1.131,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Numar circuite | 10 |
| Material | alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | robinet de golireaerisitor automatdopniplu |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
UC3550A FIERASTRAU ELECTRIC 2000W 5.2KG 35CM 3/8 1.3MM include taxa verde 6.00 lei fara TVA
SKU:
088381805865
1.160,00 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | UC3550AX1 |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BAMBUS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524762
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N342 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527039
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma N280 990×1940 mm
SKU:
4000000525073
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TIGER 990×1940 mm
SKU:
4000000525271
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma VITRALIU 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525196
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | VITRALIU |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma VITRALIU 990×1940 mm
SKU:
4000000525226
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | VITRALIU |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma BAMBUS 990×1940 mm
SKU:
4000000524779
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma N283 990×1940 mm
SKU:
4000000525127
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma N342 990×1940 mm
SKU:
4000000527060
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma N219 990×1940 mm
SKU:
4000000527220
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | N219 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N219 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527190
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N219 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma MAX 16 990×1940 mm
SKU:
4000000527510
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma F120 990×1940 mm
SKU:
4000000527862
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |










































