Catalog online
Gresie Marbella Beige 7390, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745739015
53,99 leiMP| Gama | MARBELLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 34×34 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gyros Beige 7315, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745731514
53,99 leiMP| Gama | GYROS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 34×34 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Monoporosa Wavy Gloss White 1174, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745117417
53,99 leiMP| Gama | WHITE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×15 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Marbella 5.8 Mm Beige 4572, tip marmura, 20×25 cm, bej
SKU:
3800745457216
53,99 leiMP| Gama | MARBELLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.65 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×25 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, crem sahara
SKU:
4000000506614
53,50 leiMP| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Crem |
Tester tensiune auto bipolar, 750mm, 220-400V Topex 39D070
SKU:
5902062051257
51,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D070 |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, antracit, sandy dbsp300-s433
SKU:
5905197974002
50,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
49,00 leiMP| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, cafeniu, 29.7×33 cm, sandy dbso300-7529U
SKU:
5905197973951
49,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Prelata multifunctionala 4x6m, 85 g/m? Topex 79R363
SKU:
5902062793638
49,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R363 |
Ghiveci Splofy bowl Sandy- stone gray DSK290-405U 290×195 Prosperplast
SKU:
5905197223483
48,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
47,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Ghiveci Splofy bowl Sandy- mocca DSK290-7529U Prosperplast
SKU:
5905197223490
46,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Camin Monolitic Plus 200X200 mm, Dakota
SKU:
6424167004314
46,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 200X200 |



































