Catalog online
Tester tensiune auto bipolar, 750mm, 220-400V Topex 39D070
SKU:
5902062051257
51,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D070 |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, antracit, sandy dbsp300-s433
SKU:
5905197974002
50,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
TAPET 788334 ELEGANTZA 2020
SKU:
4000441788334
Prețul inițial a fost: 63,00 lei.50,40 leiPrețul curent este: 50,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
49,00 leiMP| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, cafeniu, 29.7×33 cm, sandy dbso300-7529U
SKU:
5905197973951
49,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Prelata multifunctionala 4x6m, 85 g/m? Topex 79R363
SKU:
5902062793638
49,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R363 |
Ghiveci Splofy bowl Sandy- stone gray DSK290-405U 290×195 Prosperplast
SKU:
5905197223483
48,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Tapet tip caramida J30108 Elegantza 2018, maro, 10.05 x 0.53 m
SKU:
3294270301081
Prețul inițial a fost: 60,00 lei.48,00 leiPrețul curent este: 48,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
47,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Ghiveci Splofy bowl Sandy- mocca DSK290-7529U Prosperplast
SKU:
5905197223490
46,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Camin Monolitic Plus 200X200 mm, Dakota
SKU:
6424167004314
46,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 200X200 |
Tinci ecologic AUSSENWEISS 40KG
SKU:
5945762023360
46,00 lei| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45355 |
| Greutate | 40 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, silver, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003859
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003828
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Cheie reglabila pentru tevi, priza exterioara 350mm Topex 34D654
SKU:
5902062081025
45,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 34D654 |


































