Catalog online
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, crem sahara
SKU:
4000000506614
53,50 leiMP| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Crem |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
53,50 leiMP| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25×50 cm, culoare crem
SKU:
3800745485110
53,50 leiMP| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Tester tensiune auto bipolar, 750mm, 220-400V Topex 39D070
SKU:
5902062051257
51,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D070 |
Faianta bej deschis BRONX CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546326
51,00 leiMP| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, antracit, sandy dbsp300-s433
SKU:
5905197974002
50,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
49,00 leiMP| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ghiveci decorativ de flori, rotund, cafeniu, 29.7×33 cm, sandy dbso300-7529U
SKU:
5905197973951
49,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Prelata multifunctionala 4x6m, 85 g/m? Topex 79R363
SKU:
5902062793638
49,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R363 |
Faianta Himalaya Blanco (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259995609
48,50 leiMP| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ghiveci Splofy bowl Sandy- stone gray DSK290-405U 290×195 Prosperplast
SKU:
5905197223483
48,00 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Splofy bowl Sandy- mocca DSK290-7529U Prosperplast
SKU:
5905197223490
46,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Camin Monolitic Plus 200X200 mm, Dakota
SKU:
6424167004314
46,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 200X200 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, silver, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003859
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|






































