Catalog online
Cuier Ferro, auriu-negru
SKU:
5904824407883
376,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | FERROCZL |
| Culoare | Auriu |
| Inaltime | 173 cm |
| Material | Metal |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Linda Lava marmorat, 485 x 340 x 145 mm, finisaj mat, REA-U8568
SKU:
6362653
399,00 lei| Cod produs | REA-U8568 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Alb/Maro |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Linda Lava |
| Lungime | 485 mm |
| Latime | 340 mm |
| Inaltime | 145 mm |
| Adancime | 120 mm |
Scaun bar Chic H-2 cadru negru velvet / curry Bluvel 68
SKU:
5901477298967
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCCU |
| Culoare | Galben |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477290176
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-verde Bluvel 78
SKU:
5901477290190
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCZ |
| Culoare | Verde |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Elma Grey, 450 x 450 x 140 mm, REA-U8495
SKU:
6665055
425,00 lei| Cod produs | REA-U8495 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Elma Grey |
| Lungime | 450 mm |
| Latime | 450 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Usa teracota pentru semineu, model Leo, nichelata
SKU:
5949034901943
438,00 lei| Cod produs | 660315 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Luiza Bej, 500 x 425 x 155 mm, finisaj mat, REA-U9609
SKU:
6665069
440,00 lei| Cod produs | REA-U9609 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Luiza Bej |
| Lungime | 500 mm |
| Latime | 425 mm |
| Inaltime | 155 mm |
| Adancime | 125 mm |
MASINA DE INSURUBAT CU IMPACT 6.35MM 165Nm 1.6Kg LXT 18v DTD152 include taxa verde 4.4 lei fara tva
SKU:
0088381699099
443,00 lei| Tip produs | Masina de insurubat |
|---|---|
| Model | Masina de insurubat cu percutie |
| Pentru | Insurubare cu percutie |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Amelia Terazzo, 480 x 345 x 135 mm, REA-U6593
SKU:
5902557365845
480,00 lei| Cod produs | REA-U6593 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Terazzo |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Amalia Terrazo |
| Lungime | 480 mm |
| Latime | 345 mm |
| Inaltime | 135 mm |
| Adancime | 105 mm |
Scaun dining / living Cherry Velvet Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477281235
480,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHERRYVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 83 cm |
| Material | Textil |
Hidroizolatie flexibila, bicomponenta MAPELASTIC B 8KG MAP-168108+MAPELASTIC A 24KG MAP-167124
SKU:
8022452065194
498,00 leiBUC| Tip Produs | Hidroizolatie |
|---|---|
| Brand | MAPEI |
Balansoar verde cu alb 3 persoane cu copertina LIVIA GREEN
SKU:
5902659146984
502,50 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 17.5 kg |
SET mese de cafea Dion efect marmura alba, cadru negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405735
503,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONBMAC |
| Culoare | Alb, Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
SET mese de cafea Dion efect marmura negru-negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405728
503,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
POMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|
Ciocan rotopercutor SDS+ 720W Graphite 58G527
SKU:
5902062022097
510,00 lei| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G527 |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Negru 19/cadru negru
SKU:
5901477292040
514,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun de bar Cherry H-1 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477291739
525,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHERRYH1VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 56 cm |
| Inaltime | 105 cm |
| Material | Catifea |
Ciocan rotopercutor, Li-Ion, 10.8V, 0.9J, fara acumulator in set HR140DZ
SKU:
088381849050
532,00 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR140DZ |
Umbrela de gradina cu brat extensibil,300cm x 250cm, culoare maro
SKU:
5908227367997
533,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 13 kg |
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
574,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Soba Samus mobila pe gaz RS422Q cu rezistente
SKU:
6425053003190
Prețul inițial a fost: 589,50 lei.589,50 leiPrețul curent este: 589,50 lei.











































