Catalog online
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5904824406886
226,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Lustra suspendata Glamour Crom-Negru 4XE27
SKU:
5949027039443
239,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Crom, Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0038498 |
| Material | Metal |
Consola Rossi C, efect marmura neagra
SKU:
5904824405636
240,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Consola |
| Cod produs | ROSSICCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
Baterie cada cu dus pipa lunga design MODERN ER-YB111
SKU:
6421000043677
245,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada |
| Cod produs | ER-YB111 |
| Brand | Everpro |
Chei inelare cotite (12 buc/set) 6×7 – 30×32 mm
SKU:
5949034915483
249,00 lei| Cod produs | 606030 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Aspirator pentru cenusa 1000 EPTO, 1000W, 18L
SKU:
5949094008132
250,50 lei| Cod produs | 677141 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cuier Eris, alb
SKU:
5904824407838
251,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | ERISB |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 171 cm |
| Material | Metal |
ROBINET INSTANT EL APA ARGO IEWH01 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
421650885425
254,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Argo |
DANKE DISP EXT ALB EXTERIOR 15l
SKU:
5946062005421
256,00 lei| Brand | Danke |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; pe beton, caramida, gips-carbon, tencuieli, gleturi etc. |
| Aplicabilitate | pensula / pulverizare / trafalet |
Lavoar pentru mobilier Carina, 70 cm, alb K31-007 Cersanit
SKU:
5907720648978
278,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Gresie Marvel Onyx White 60x120x0.9 cm, AJBO
SKU:
788845844941
287,00 leiMP| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Semilucios |
Vopsea magic efect Satin 12 rosaline pearl 2.4L
SKU:
789554779692
289,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 2.4 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Cuier Denis, auriu
SKU:
5904824412603
297,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | DENISZL |
| Culoare | Auriu |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 178 cm |
| Material | Metal |
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 20 kg
SKU:
5945770008076
305,00 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |
CERESIT CR166 MORTAR HIDROIZOLANT 16KG 2849294
SKU:
9000101139440
310,00 leiBUC| Tip Produs | Mortar |
|---|---|
| Brand | CERESIT |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426
310,00 lei| Tip produs | Seif |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 31 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Tip inchidere | Digitala |
| Tip certificare | Rezidential / Office |
| Baterii necesare | 4 X AA( incluse) |
| Grosime usa | 4 mm |
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305
323,00 lei| Brand | Samus |
|---|---|
| Capacitate | 20 |
| Putere | 700 |
| Model | SMC-20DX1 |
| Alte caracteristici | maner usa; parte frontala din inox |
| Tensiune | 230 |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Culoare | argintiu |
| Greutate neta | 10.5 |
| Greutate bruta | 11.3 |
| Dimensiuni | 26.2 x 45.2 x 34.6 |
Scaun dining / bucatarie Chic Brego Gri 07/Negru
SKU:
5904824412245
331,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICBRCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Metal, Textil |
CapaMaxx lavabil interior 15L 910561
SKU:
5945782000679
333,00 leiBUC| Tip Produs | Vopsea lavabila |
|---|---|
| Brand | CAPAROL |
Set Baza seria 001-Eco 51cm Heart Wenge cu Lavoar Heart 51cm 6611 + 16680/17419/17349
SKU:
6423093066113
334,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Curry 68/cadru negru
SKU:
5901477283956
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCCU |
| Culoare | Galben |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477284076
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCZ78 |
| Culoare | Verde, Negru |
| Inaltime | 88 cm |
Scaun dining / bucatarie Chic mat Catifea Gri 85/cadru negru
SKU:
5901477294235
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICMVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic mat Catifea Negru/cadru negru
SKU:
5901477294204
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICMVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Masina de gaurit cu percutie 430W 13mm, mandrina rapida M8104KSP
SKU:
088381816120
342,00 leibuc| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8104KSP |
Cuier Ferro, negru-crom
SKU:
5904824407876
342,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | FERROCCH |
| Culoare | Negru, Crom |
| Inaltime | 173 cm |
| Material | Metal |
Set Baza seria 005-Eco 50 Taupe cu Lavoar Paris 50 18521
SKU:
5423093185210
348,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Baterie bucatarie pipa flexibila negru ERMETIQ WAVES ER-F108N
SKU:
6421000048757
361,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F108N |
| Brand | Everpro |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Gri 14/cadru crom
SKU:
5901477294310
363,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCHSZ |
| Culoare | Gri, Crom |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |







































