Catalog online
Adeziv CELCO pentru placi ceramice DD-C1 25KG
SKU:
6426149000741
25,50 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 4 |
| Greutate | 25 |
Piesa decorativa 7120 LINEA RED LUX 25×40 cm
SKU:
3800745712018
25,00 leiBUC
| Gama | LINEA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Mortar tinci pentru tencuieli fine int/ext CERESIT CT29 25KG
SKU:
5946043000834
24,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2 |
| Greutate | 25 |
Perie circulara lamelara abraziva 60×30 K40 Verto 63H712
SKU:
5902062211408
24,00 lei
| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 63H712 |
Piesa decorativa 2786 GALICIA LIGHT 6×25 cm
SKU:
3800745278613
23,00 leiBUC
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Adeziv polistiren CELCO TERM DD-T3 25KG
SKU:
6426149000772
21,99 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
KIT XDRAIN 130/90 2 CAPACE SI IESIRE VERTICALA 110
SKU:
3800150901960
21,50 lei
| Greutate | 0.14 |
|---|---|
| Tip produs | Conector |
| Brand | Devorex |
| Lungime | 11 cm |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043004009
21,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, grafit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003880
21,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Set 8 capete hexagonale, CR-V, 1.5-7 mm, in unghi LT56507
SKU:
6421948565071
21,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT56507 |
Cleste masa pentru sudura, diverse amperaje, LT72463, LT72465
SKU:
6421948724652
21,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT72463, LT72465 |
Cleste taietor tevi 50-127mm 2-5″ Yato YT-2235
SKU:
5906083223549
20,60 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2235 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, manhattan, gri, interior, 2 kg
SKU:
5946043004023
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, jasmine, crem, interior, 2 kg
SKU:
5946043004016
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, bahama bej, interior, 2 kg
SKU:
5946043003965
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, caramel, interior, 2 kg
SKU:
5946043003958
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, ciocolatiu, interior, 2 kg
SKU:
5946043003934
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, terra, maro, interior, 2 kg
SKU:
5946043003927
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, antracit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003910
20,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Diluant universal pentru vopsea / lac alchidic Grundsolv 0.9L
SKU:
6420319261222
20,00 lei
| Cantitate | 0.9L |
|---|














