Catalog online
Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75×150 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
8429178305595
145,00 leiMP| Gama | Tempo Cotton |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Viola Umbrella Red 3199, tip decor, 50×60 cm, rosu
SKU:
3800745319910
148,00 lei| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
CERESIT IN46 Glet de finisare alb, gata preparat 25kg 1885071
SKU:
5900089215287
148,00 leiBUC| Tip Produs | Glet |
|---|---|
| Brand | CERESIT |
Mortar interior/exterior MAPEGROUT T60 25KG Mapei
SKU:
8022452006753
149,00 lei| Brand | Mapei |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 14.5-18.5 |
| Greutate | 25 |
Tapet retro cu motiv floral Z44601 Elegantza 2020, Crem, 10 m x 0.53 m
SKU:
8014573446013
Prețul inițial a fost: 158,00 lei.126,40 leiPrețul curent este: 126,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Set freze pentru gauri 19, 29, 33, 51, 68 mm bi-metal, 7 piese Verto 60H968
SKU:
5902062567307
159,00 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 60H968 |
Kit de siguranta 1″ 3 bar EVP-XF33F
SKU:
6421000049846
167,36 lei| Tip produs | Kit de siguranta |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF33F |
| Brand | Everpro |
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
167,49 leiMP| Gama | Carmen |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Tapet clasic, colectia Elegantza 2021 Z44650
SKU:
8014573446501
Prețul inițial a fost: 168,00 lei.134,40 leiPrețul curent este: 134,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model flori, colectia Elegantza 2021 Z44603
SKU:
8014573446037
Prețul inițial a fost: 168,00 lei.134,40 leiPrețul curent este: 134,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Vopsea magic efect metalic cupru deschis 03 0.9L
SKU:
789554779043
169,00 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Masina pentru slefuit si polizat 120W, 2400mm, 3200 rpm + accesorii Verto 51G726
SKU:
5902062517265
172,50 lei| Brand | Verto |
|---|---|
| Cod produs | 51G726 |
Vopsea magic efect Lac stralucire auriu mic 05 0.9L
SKU:
730957276387
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mare 03 0.9L
SKU:
730957276134
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Lac stralucire crom/ag mic 02 0.9L
SKU:
730957276127
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic argintiu 01 0.9L
SKU:
730957276158
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic auriu 02 0.9L
SKU:
789554779036
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic cupru inchis 04 0.9L
SKU:
789554779050
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic gri deschis 05 0.9L
SKU:
789554779067
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect metalic gri glitere 08 0.9L
SKU:
789554779098
173,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Lastra – placa mare gresie XXL – rectificata Always Natural, model marmura, 120×260 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
4000000560128
173,99 lei| Brand | Etile |
|---|---|
| U.M. | MP |
| MP/BUC | 3.12 |
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Lastra |
| Dimensiune | 120×260 cm |
| Gama | Avalon Marfil |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Mat |
Stabilizator de tensiune cu releu Ferroli STR500, putere 250W / 500VA
SKU:
421850863421
174,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Stabilizator tensiune |
| Tensiune intrare | 140V~260Vac |
| Tensiune iesire | 220V~±8% |
| Protectie | sub tensiune, supratensiune, supratemperatura, scurtcircuit |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
176,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
VOPSEA MAGIC EFECT DUNE ABSOLUT WHITE-10 0.9L
SKU:
789554779708
176,00 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune violet white 16 0.9L
SKU:
789554779760
176,00 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Gresie Ethernity Tropic 6419, model decor, 60×120 cm, crem, finisaj lucios
SKU:
3800745641950
176,99 leiMP| Gama | Ethernity |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Baterie bucatarie tip lebada ERMETIQ RAIN ER-F307
SKU:
6421000048870
180,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F307 |
| Brand | Everpro |
Vopsea magic efect Dune lemon dream 22 0.9L
SKU:
789554779944
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Usa soba cu cenusar, model struguri, 275x140x255 mm – 660052
SKU:
5949034901363
180,50 lei| Cod produs | 660052 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Tapet floral Elegantza 2023 cod 947557, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441947557
Prețul inițial a fost: 181,00 lei.144,80 leiPrețul curent este: 144,80 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Gresie Quarry White 6372, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745637250
181,50 leiMP| Gama | Quarry |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |








































