Catalog online
Faianta maro ARDEN ARN06REK model marmorata 33×99 cm
SKU:
8691273720409
87,49 leiMP| Gama | ARDEN |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Dimensiune | 33×99 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 99 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro EVEREST EVE06REK model marmorata 33×99 cm
SKU:
8691273675501
87,49 leiMP| Gama | EVEREST |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Dimensiune | 33×99 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 99 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta White Glossy Waves 4756, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745475616
87,00 leiMP| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri inchisa KEROS London Acero, model ciment, 30×90 cm
SKU:
8432597565495
87,00 leiMP| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Vogue Red 5790, tip relief, 25×50 cm, rosu
SKU:
3800745579017
86,99 leiMP| Gama | VOGUE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.5 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Caparol Protect vopsea lavabila 2.5L 901000
SKU:
5945782016694
86,50 lei| Brand | Caparol |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Cantitate | 2.5l |
| Finisaj | mat |
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330
86,50 leiMP| Gama | SG Lagom Gra |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set dus igienic suport si furtun, design patrat ER-SDH1004
SKU:
6421000034507
85,50 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Set de dus |
| Cod produs | ER-SDH1004 |
| Brand | Everpro |
Faianta Faenza Brick Taupe 4752, tip monocolor, 25.5×75.5 cm, bej
SKU:
3800745475210
85,50 leiMP| Gama | FAENZA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Banda Precomprimata B 300 Bg – 30/7-12x6m
SKU:
4000000548843
85,50 lei| Brand | Temad |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Dimensiuni | 30/7-12x6m |
Tapet vintage Charm P S21530-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051657
Prețul inițial a fost: 85,50 lei.68,40 leiPrețul curent este: 68,40 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Gresie portelanata gri model tip lemn alboran Grey, 9449, 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944914
85,50 leiMP| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Alboran natur tip lemn, 9447 20,4×120,4 cm, culoare natur
SKU:
3800745944716
85,50 leiMP| Gama | Alboran |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
TAPET 898507 ELEGANTZA 2020
SKU:
4000441898507
Prețul inițial a fost: 85,00 lei.68,00 leiPrețul curent este: 68,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Piesa decorativa Parga Grey 9296, tip ciment, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745929614
84,99 leiMP| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Parga Beige 9297, tip ciment, 15.5×60.5 cm, bej
SKU:
3800745929713
84,99 leiMP| Gama | PARGA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Izola Tulip Brown 2712, tip decor, 50×50 cm, maro
SKU:
3800745271256
83,00 leiSET| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta rectificata Marquina Brown 4881, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745488111
81,99 leiMP| Gama | MARQUINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Nordic Brown 9771, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745977110
80,00 leiMP| Gama | NORDIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior, Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Medina Light Grey 6141, tip marmura, 45×45 cm, gri deschis
SKU:
3800745614114
79,99 leiMP| Gama | MEDINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58×118 cm, TTN04PAR
SKU:
8691273479307
79,99 leiMP| Gama | Titanic |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Concrete Grey (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559880022
79,50 leiMP| Gama | Concrete |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Bucatarie, Baie, Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Binissalem Abu Crema Int&Out (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559889121
79,50 leiMP| Gama | Binissalem Avu |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Coridor, Dormitor, Hol, Living, Sufragerie, Terasa |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set dispozitive demontare suruburi rupte Yato YT-0620
SKU:
5906083906206
79,40 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0620 |
Pipa flexibila pentru baterie bucatarie NEGRU 56 ER-TU08N
SKU:
6421000046425
79,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Pipa baterie |
| Cod produs | ER-TU08N |
| Brand | Everpro |
Gresie Medina Grey 6142, tip marmura, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745614213
78,60 leiMP| Gama | MEDINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 8,5L
SKU:
6420319174010
78,00 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 8.5L |
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007
78,00 leiMP| Gama | Odessa |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |


















































