Catalog online
STECHER CAUCIUC CP IP20 SPN3110 ALB include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5949054908496
6,50 leiSuport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
62,50 lei| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Tapet clasic Gala P S20526-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601042914
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet clasic, colectia Elegantza 2021 Z44650
SKU:
8014573446501
Prețul inițial a fost: 168,00 lei.134,40 leiPrețul curent este: 134,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet cu model clasic, colectia Elegantza 2021 Z44623
SKU:
8014573446235
Prețul inițial a fost: 120,00 lei.96,00 leiPrețul curent este: 96,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet floral Elegantza 2023 cod 947557, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441947557
Prețul inițial a fost: 181,00 lei.144,80 leiPrețul curent este: 144,80 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet floral, colectia Elegantza 2023 cod 153101, 10 x 0.53 m
SKU:
5060233007578
Prețul inițial a fost: 65,50 lei.52,40 leiPrețul curent este: 52,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model dungi, 10 x 0.53 m, bej, colectia Elegantza 2021 Z44612
SKU:
8014573446129
Prețul inițial a fost: 39,99 lei.31,99 leiPrețul curent este: 31,99 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model flori, colectia Elegantza 2021 Z44603
SKU:
8014573446037
Prețul inițial a fost: 168,00 lei.134,40 leiPrețul curent este: 134,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
TAPET P S20502-6 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041955
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S9518-2 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601033806
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet retro cu motiv floral Z44601 Elegantza 2020, Crem, 10 m x 0.53 m
SKU:
8014573446013
Prețul inițial a fost: 158,00 lei.126,40 leiPrețul curent este: 126,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet vintage Charm P S21530-2, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051657
Prețul inițial a fost: 85,50 lei.68,40 leiPrețul curent este: 68,40 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet vintage Charm P S21530-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051664
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
670,50 lei| Brand | NEI |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 80 cm / 32 inch |
| Rezolutie | 1366 x 768 pixeli |
| Calitate imagine | HD Ready |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 20 W RMS |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 2 |
| Conectori | 1x Jack 3.5 mm |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni fara stand | 732x434x86 mm |
| Standard VESA | 200×100 mm |
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
1.767,50 lei| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Tencuiala MANU 4 40KG BAUMIT
SKU:
5945752000418
Sună-ne pentru preț| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 16 |
| Greutate | 40 |
Triciclu electric RDB L-Klass4 Red, fara permis, 1350W, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 247x87x115 cm |
| Greutate | 122 kg |
| Putere motor | 1350 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 54 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 533 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 12 x 3.00/4.00 |
| Culoare | Rosu |
Umbrela de gradina cu brat extensibil,300cm x 250cm, culoare maro
SKU:
5908227367997
533,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 13 kg |
Umbrela de gradina Havana cu inclinatie, culoare antracit
SKU:
5902659145383
205,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 6.5 kg |
Umbrela de gradina Havana cu inclinatie, culoare verde
SKU:
5901738193376
205,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 6.5 kg |
Usa interior Luiza PVC Deluxe, Arin auriu 70 cm
SKU:
4000000538677
820,00 lei| Culoare | Arin auriu |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
712,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Usa soba cu cenusar, model struguri, 275x140x255 mm – 660052
SKU:
5949034901363
180,50 lei| Cod produs | 660052 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |








































