Catalog online
CADITA DUS DIN TABLA EMAILATA 90x90x15CM ALBA FBK3/FBSS3
SKU:
5902194980470
258,00 leiBUC
| Tip Produs | Cadita de dus |
|---|---|
| Brand | FERRO |
Rigola din inox CUTS 500x53mm VEN-S507K
SKU:
6421000049150
256,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Rigola |
| Cod produs | VEN-S507K |
| Brand | Everpro |
RADIATOR BAIE PP ALB CURBAT 500×960 TALIA
SKU:
0047250210001
255,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Material | otel |
Disjunctoare motor Schneider TeSys GV2ME21AP 17-23A termo-magnetic IP20
SKU:
3606489607715
254,50 lei
Filtru apa triplu Ermetiq (Everline) EWF-3F11/10, cu carbune/bumbac/sita 3×1″x10″
SKU:
6421000000311
253,50 lei
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | EWF-3F11/10 |
| Brand | Everpro |
Baterie stativa bucatarie, pipa flexibila, crom-verde Zumba BZA4G FERRO
SKU:
5902194969819
253,50 lei
Radiator baie Ferroli Talia PP alb, drept, 500×1000 mm
SKU:
8028693843782
253,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Robinet fonta 2″, pentru racordarea furtunului cu cuplaj rapid, VIKING 1297150
SKU:
5902273533047
251,50 lei
| Brand | Melinda Instal |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Masina de slefuit pneumatica, 150mm, YT-09740
SKU:
5906083000355
251,50 leibuc
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-09740 |
Controler electronic de irigare chronos ideal, cellfast, 3 programe de udare individuale 52-097
SKU:
5907512608999
250,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TRANDAFIR 5L
SKU:
5946062016199
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 5 L |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 5L
SKU:
5946062018377
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 5L
SKU:
5946062016212
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | tec |
| Cantitate | 5l |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 NUC INCHIS 5L
SKU:
5946062016182
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 5L
SKU:
5946062016229
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | transparent |
| Cantitate | 5l |
Lustra Malva KLAUSEN, 49 cm, sticlă albă, metal cromat, E27, 60W, IP20
SKU:
5944009060649
248,50 lei
| Brand | KLAUSEN EXIM SRL |
|---|---|
| Diametru | 49 cm |
| Tip produs | Lustra |
| Inaltime | 25 cm |
| Putere | 60 W |
| Gama | Malva |
| Grad de protectie | IP20 |
| Numar surse de iluminat | 3 |
Baterie stativa lavoar Ritto, negru fara ventil BTR2BL
SKU:
5903738254392
247,00 lei
| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru mat |
GW40049 – TABLOU PLASTIC APLICAT 36 MODULE IP40
SKU:
8011564033351
246,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 400 x 400 x 130 |
Baterie prindere perete pipa lunga Ermetiq, finisaj CROM ER-A203
SKU:
6421000036181
246,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie lavoar |
| Cod produs | ER-A203 |
| Brand | Everpro |
Prelata multifunctionala 6x10m, 85 g/m? Topex 79R365
SKU:
5902062793652
246,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 79R365 |
Capac OZ URBAN Acces patrat 300×300 PL 240X240 Hext 33 pietonal cu maner(5000.4241-30-Z)
SKU:
6427669002062
245,00 lei
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Finalizare, Siguranta |
| Material | Metal |
| Inaltime | 33 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Latime | 300 mm |
| Alte caracteristici | Deschidere 24×24 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |














