Catalog online
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
62,94 leiMP
| Gama | LEGEND |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
62,94 leiMP
| Gama | LATINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Latina Beige 5971, tip piatra, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745597110
62,94 leiMP
| Gama | LATINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
62,50 lei
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
61,99 leiMP
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7 Mm Ohra Light 7700, tip piatra, 33.3×33.3 cm, ocru deschis
SKU:
3800745770018
61,99 leiMP
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aston Azul 8300, tip marmura, 33.3×33.3 cm, albastru
SKU:
3800745830019
61,99 leiMP
| Gama | ASTON |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.55 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
61,99 leiMP
| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Silk Light Beige 5856, tip textil, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745585612
61,52 leiMP
| Gama | SILK |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
61,50 leiMP
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis KEROS BRONX model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546524
61,50 leiMP
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Pompei Beige 8261, tip marmura, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745826111
61,04 leiMP
| Gama | POMPEI |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Ithaca Light Beige 1468, tip marmura, 25×40 cm, bej deschis
SKU:
3800745146813
61,04 leiMP
| Gama | ITHACA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Treapta pentru scari gresie Quartz, model piatra, 6806-0042, 60 x 30 cm, culoare bej/gri, finisaj mat
SKU:
5945005084394
60,99 lei
| Gama | QUARTZ |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Aplicabilitate | Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Tip produs | Treapta |
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0041, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084387
60,99 lei
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Tip produs | Treapta |
Faianta tip lemn Lucia Light 5592, 20×50 cm, Crem
SKU:
3800745559217
60,50 leiMP
| Gama | Lucia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
60,00 leiMP
| Gama | Ayrona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Buc/Cutie | 15 |
| Greutate | 26 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Grosime | 6.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Tapet tip caramida J30108 Elegantza 2018, maro, 10.05 x 0.53 m
SKU:
3294270301081
Prețul inițial a fost: 60,00 lei.48,00 leiPrețul curent este: 48,00 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, mov, grout lila 90, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000100967006
58,00 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Gresie Eclipse Grey 8258, tip piatra, 34×34 cm, gri
SKU:
3800745825817
57,99 leiMP
| Gama | ECLIPSE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 34×34 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
57,99 leiMP
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro, toffi 44, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5948598058339
57,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, crem 28, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5946043001237
57,50 lei
| Brand | CERESIT |
|---|
Faianta Urban Grey 4817, tip ciment, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745481716
57,25 leiMP
| Gama | URBAN |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.2 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0198, 50 x 25 cm, culoare crem, finisaj mat
SKU:
5945005081744
57,00 leiMP
| Gama | CREATIVO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Monoporosa White Mat 1004, tip monocolor, 15×15 cm, alb
SKU:
3800745100419
56,99 leiMP
| Gama | WHITE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×15 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 15 cm |
| Tip produs | Gresie |
Freza pentru placi ceramice, diverse dimensiuni, LT03296, LT03298
SKU:
6421948032986
56,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT03296, LT03298 |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
56,00 leiMP
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Kamale Negro 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567621
56,00 leiMP
| Gama | Kamale |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Kamale Gris 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567638
56,00 leiMP
| Gama | Kamale |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Larisa Light Blue 5748, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574814
55,99 leiMP
| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Light Beige 5750, tip marmura, 20×30 cm, bej
SKU:
3800745575019
55,99 leiMP
| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Larisa Brown 5751, tip marmura, 20×30 cm, maro
SKU:
3800745575118
55,99 leiMP
| Gama | LARISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Dimensiune | 20×30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |














