Catalog online
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N342 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527039
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N342 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N348 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526889
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N348 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N368 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527084
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N368 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma PALM 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529200
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | PALM |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma PALM2 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546382
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | PALM2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma ROSES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545118
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | ROSES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma SEED 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531203
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | SEED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma SERBIA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546238
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | SERBIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma SHIELD 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546030
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | SHIELD |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma STARS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527930
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | STARS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TAPE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000548522
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TOMIS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000551621
1.590,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma VITRALIU 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525196
1.200,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | VITRALIU |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
POLIZOR UNGHIULAR 18v 125MM 3.7KG DGA504Z include taxa verde 6.60 lei fara tva
SKU:
0088381683920
792,50 leiPOMPA BOOSTER x SISTEME SOLARE OXASWHBP include taxa verde 2 lei fara tva
SKU:
4216508763170
506,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|
Pompa de testare 25 bar BAR-PT25B
SKU:
6421000004371
102,00 lei| Tip produs | |
|---|---|
| Cod produs | BAR-PT25B |
| Brand | Everpro |
Portprosop dublu Orfeus, crom 6924
SKU:
8590309108108
125,00 lei| Inaltime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 460 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
QC-4-125 Practic Priza Dubla cu CP incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039376
6,00 lei| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 4-125 |
| Montaj | Sub tencuiala |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Utilizare | Interior |
| Tensiune | 230 V |
Rigola Pegasus H12 Gri, cu Gratar Zincat 130x75x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167006943
94,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 130x75x1000 |
Robinet dublu serviciu, cuplare rapida, MEDIU ER-A041
SKU:
6421000040911
42,50 lei| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
ROBINET INSTANT EL APA ARGO IEWH01 include taxa verde 0.50 lei fara tva
SKU:
421650885425
254,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Argo |
Scaun bar Chic H-2 cadru negru velvet / curry Bluvel 68
SKU:
5901477298967
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCCU |
| Culoare | Galben |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
































