Catalog online
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Elma Grey, 450 x 450 x 140 mm, REA-U8495
SKU:
6665055
425,00 lei| Cod produs | REA-U8495 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Elma Grey |
| Lungime | 450 mm |
| Latime | 450 mm |
| Inaltime | 140 mm |
| Adancime | 115 mm |
Gresie SG Lagom Gra, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575068330
86,50 leiMP| Gama | SG Lagom Gra |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Bianco Dolomiti, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575065469
96,00 leiMP| Gama | SG Bioanco Dolomiti |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Chateau Beige 6130, tip lemn, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745613018
96,49 leiMP| Gama | Chateau |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Umbrela de gradina Havana cu inclinatie, culoare antracit
SKU:
5902659145383
205,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 6.5 kg |
Umbrela de gradina Havana cu inclinatie, culoare verde
SKU:
5901738193376
205,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 6.5 kg |
Umbrela de gradina cu brat extensibil,300cm x 250cm, culoare maro
SKU:
5908227367997
533,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 13 kg |
Balansoar de gradina cu functie culcat, 3 locuri, culoare maro cappuccino, 230x120x164 cm, 300 kg
SKU:
5908227369625
1.345,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 46.5 kg |
Balansoar verde cu alb 3 persoane cu copertina LIVIA GREEN
SKU:
5902659146984
502,50 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 17.5 kg |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TOMIS 990×1940 mm
SKU:
4000000551638
1.590,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma TOMIS 3000×1940 mm
SKU:
4000000551614
4.000,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TOMIS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000551621
1.590,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000551607
4.850,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 1500×1940 mm
SKU:
4000000551645
2.050,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000548638
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000548621
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 3000×1940 mm
SKU:
4000000548614
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 990×1940 mm
SKU:
4000000548607
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX MAJESTIC 1500×1940 mm
SKU:
4000000548591
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma IRIS 990×1940 mm
SKU:
4000000548447
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma TAPE 990×1940 mm
SKU:
4000000548492
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TAPE 3884×1940 mm
SKU:
4000000548508
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma IRIS 3000×1940 mm
SKU:
4000000548461
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TAPE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000548522
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX TAPE 1500×1940 mm
SKU:
4000000548485
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma TAPE 3000×1940 mm
SKU:
4000000548515
3.350,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX IRIS 1500×1940 mm
SKU:
4000000548430
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma IRIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000548454
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma IRIS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000548478
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma NOBLE 3884×1940 mm
SKU:
4000000546665
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma NOBLE 990×1940 mm
SKU:
4000000546658
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE 1500×1940 mm
SKU:
4000000546641
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma MAX METRO 1500×1940 mm
SKU:
4000000546245
1.790,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | METRO |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINES 3884×1940 mm
SKU:
4000000545453
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma CANVAS 3884×1940 mm
SKU:
4000000546061
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma FLOWER 990×1940 mm
SKU:
4000000545859
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | FLOWER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma CANVAS 990×1940 mm
SKU:
4000000546054
1.310,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 990×1940 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |






































