Catalog online
Tapet modern geometric mov 788020 Elegantza 2020, 10.05 x 0.53 m
SKU:
4000441788020
Prețul inițial a fost: 73,00 lei.58,40 leiPrețul curent este: 58,40 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Faianta Varese Grey 4641, model ciment, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745464115
73,00 leiMP| Gama | VARESE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura cu aspect tridimensional Celine Beige 4696, 30×60 cm, Crem
SKU:
380074546915
73,49 leiMP| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Antrenor cu clichet flexibil 1/2″ Yato YT-0326
SKU:
5906083903267
73,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0326 |
Gresie Luberon, model piatra, 6060-0249, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080884
73,50 leiMP| Gama | Luberon |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol, Garaj, Scari interioare, Scari exterioare |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Ghiveci Sandy slim -antracit DPSP300-S433 Prosperplast
SKU:
5905197974163
73,50 lei| Brand | Prosperplast |
|---|
Faianta Lucia Brown 4923, tip lemn, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745492316
73,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745492415
73,99 leiMP| Gama | LUCIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Viola Blue 4915, tip relief, 20×50 cm, albastru
SKU:
3800745491517
73,99 leiMP| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Viola Light Blue 4914, tip relief, 20×50 cm, albastru
SKU:
3800745491418
73,99 leiMP| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Viola Lila 4911, tip relief, 20×50 cm, violet
SKU:
3800745491111
73,99 leiMP| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Violet |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.3 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Brick Mix, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916541
74,00 leiMP| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2851 MYSTIC LINES GREY 20×50 cm
SKU:
3800745285116
74,00 leiMP| Gama | MYSTIC |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Camin Monolitic Plus 400X400 mm, Dakota
SKU:
6424167007513
74,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 400X400 |
Faianta Maiolica Grey 4631, tip monocolor, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463118
74,99 leiMP| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Maiolica Light Beige 4628, tip monocolor, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745462814
74,99 leiMP| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Pereti |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Maiolica Light Grey 4630, tip monocolor, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463019
74,99 leiMP| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Marea Beige 4639, tip ciment, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745463910
74,99 leiMP| Gama | MAREA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Riviera Beige 4636, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745463613
74,99 leiMP| Gama | RIVIERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Riviera Grey 4637, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745463712
74,99 leiMP| Gama | RIVIERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Riviera Light Grey 4642, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745464214
74,99 leiMP| Gama | RIVIERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Riviera Waves Light Beige 4741, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745474114
74,99 leiMP| Gama | RIVIERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Riviera Waves Light Grey 4742, tip piatra, 30×60 cm, gri
SKU:
3800745474213
74,99 leiMP| Gama | RIVIERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Maiolica Beige 9594, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745959413
74,99 leiMP| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Maiolica Grey 9595, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745959512
74,99 leiMP| Gama | MAIOLICA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mania tip monocolor, 9398 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745939811
75,50 leiMP| Gama | MANIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Tapet tip caramida, crem, 370621 Elegantza 2020, 10.05 x 0.53 m
SKU:
4000441370621
Prețul inițial a fost: 76,00 lei.60,80 leiPrețul curent este: 60,80 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Faianta portelanata rectificata finisaj mat Mubi Gris tip piatra, 17×52 cm, culoare gri
SKU:
8429991557584
76,99 leiMP| Gama | Mubi |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata rectificata Mubi Blanco tip piatra, 17×52 cm, culoare alba, finisaj mat
SKU:
8429991557560
77,49 leiMP| Gama | Mubi |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata rectificata finisaj mat Mubi Magma tip piatra, 17×52 cm, culoare gri cu maro magma
SKU:
8429991557591
77,49 leiMP| Gama | Mubi |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Infinity Grey 6199, tip ciment, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745619911
77,50 leiMP| Gama | INFINITY |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Mat White 4634, tip monocolor, 30×60 cm, alb
SKU:
3800745463415
77,99 leiMP| Gama | WHITES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8961273962007
78,00 leiMP| Gama | Odessa |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |


















































