Catalog online
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, terra, maro, interior, 2 kg
SKU:
5946043003927
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, antracit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003910
20,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, gri, interior, 2 kg
SKU:
5946043003903
17,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, grafit, interior, 2 kg
SKU:
5946043003880
21,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, silver, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003859
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, manhattan, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003842
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, jasmine, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003835
39,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003828
45,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, siena, maro, interior, 5 kg
SKU:
5946043003811
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, natura, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003804
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, cocoa, maro, interior, 5 kg
SKU:
5946043003798
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, bahama, bej, interior, 5 kg
SKU:
5946043003781
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, caramel, interior, 5 kg
SKU:
5946043003774
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, clinker, caramiziu, interior, 5 kg
SKU:
5946043003767
38,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, antracit, interior, 5 kg
SKU:
5946043003736
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, gri, interior, 5 kg
SKU:
5946043003729
36,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, alb, interior, 5 kg
SKU:
5946043003712
36,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, grafit, interior, 5 kg
SKU:
5946043003705
44,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, night glow, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5900089221677
107,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Tapet floral Elegantza 2023 cod 947557, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441947557
Prețul inițial a fost: 181,00 lei.144,80 leiPrețul curent este: 144,80 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model dungi, 10 x 0.53 m, bej, colectia Elegantza 2021 Z44612
SKU:
8014573446129
Prețul inițial a fost: 39,99 lei.31,99 leiPrețul curent este: 31,99 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Banda pentru avertizare, rosu si alb, 100m x 75 mm, Lumytools LT07802
SKU:
6421948078021
18,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Sigilant bituminos pentru reparatii acoperisuri Sika BlackSeal-1 300 ml
SKU:
7612895028965
28,00 lei| Brand | sika |
|---|
Lustra suspendata Glamour Crom-Negru 4XE27
SKU:
5949027039443
239,00 lei| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Crom, Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0038498 |
| Material | Metal |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E27 5000K TG-2405.106230 TOTAL GREEN EL0032986
SKU:
5949027076719
9,50 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Putere | 6W |
| Cod produs | EL0032986 |
| Dulie | E27 |
| Temperatura | Lumina rece |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
176,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Plafoniera LED 6500K 510xH80mm 48W culoare gri HZL-B50-4536S
SKU:
4000000540731
102,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 48 W |
| Cod produs | HZL-B50-4536S |
| Temperatura | 6500 K |
Plafoniera LED 2800K-7000K D600XH80 165-265V LD3820-5
SKU:
4000000542988
187,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 70 W |
| Cod produs | LD3820-5 |
| Temperatura | 2800 K, 7000 K |
















































