Catalog online
Placa policarbonat 3×2.1 m, grosime 8mm, transparent
SKU:
4000000393993
266,50 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
266,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Lustra LED Orion Chrome 30W, 4000K, 600x180mm, 110-240V 019-017-0030
SKU:
8680985552873
265,99 lei| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Material | Acril, Aluminiu |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
LGY416048-Repartitor etajat surub 4P 160A 48gauri
SKU:
3606480542114
265,00 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Model | Distribuitor / tablou electric |
| Utilizare | Interior |
| Montaj | Montaj in tablou electric |
| Latime | 162 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Cod produs | LGY416048 |
| Culoare | Verde |
Capac WC din MDF cu Inchidere lenta, decor piatra SOFTSTONE1
SKU:
8590309087205
264,00 lei| Material | MDF |
|---|---|
| Culoare | gri |
Recuperator caldura emailat, Alb, D:120mm
SKU:
5949094009672
264,00 lei| Cod produs | 677256 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
BATERIE STATIVA SPALATOR ZUMBA CROM/GRI PIPA FLEXIBILA BZA4S
SKU:
5902194969840
263,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | gri |
Usa monobloc pentru soba, cu geam, neagra – 660322
SKU:
5949034901394
263,50 lei| Cod produs | 660322 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
DRUJBA MP4900 49CC 2.6CP 1L16 1L PR MP-DT1003-G01
SKU:
6426910040914
263,00 lei| Brand | Micul Padurar |
|---|---|
| Capacitate rezervor combustibil | 550 cm³ |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate neta | 5.5 kg |
| Greutate bruta | 6 kg |
| Lungime lama | 40 cm |
| Nivel zgomot | 112 dB |
| Numar dinti | 32 |
| Tip motor | 2 timpi, monocilindru, racire cu aer |
| Tip produs | Drujba |
| Viteză maximă | 8500 rpm |
| Pas | 3/8” |
| Pinteni | 64 |
Pompa de stropit MF Pandora 16L cu acumulator 12V, presiune 5.5 bar, lance telescopică
SKU:
6426910037358
262,50 lei| Tip produs | Pompa de stropit |
|---|---|
| Material | Plastic Inox |
| Continut pachet | 1 x Pompa de stropit |
| Culoare | Verde Negru |
| Capacitate | 16 l |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Presiune max. de lucru | 5.5 bar |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
262,00 leibuc| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
262,00 leibuc| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
CAPAC WC DUROPLAST A67 CU INCHIDERE LENTA ALCA487
SKU:
8594045938869
261,50 lei| Tip produs | Capac WC |
|---|---|
| Pentru | Interior |
| Material | Duroplast |
| Culoare | Alb |
CUPTOR MICROUNDE SAMUS SMC-20MW1 20L 700W 6 TREPTE PUTERE
SKU:
6425053016275
261,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Alte caracteristici | Temporizator Iluminare interioara Semnal sonor la finalizarea programului |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44.6 cm |
| Adancime | 35.2 cm |
| Inaltime | 24.3 cm |
| Greutate | 9.4 Kg |
| Capacitate | 20 l |
Extractor rulmenti, 3 brate 8″ 200mm, 9T Yato YT-2522
SKU:
5906083925221
260,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2522 |
Usa soba cu geam, cu cenusar 275×255 mm – 660327
SKU:
5949034937188
259,50 lei| Cod produs | 660327 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cu roti cellfast, 12 l capacitate 42-205
SKU:
5907512603086
258,50 lei| Brand | Cell-Fast |
|---|

































