Catalog online
Plafoniera LED 2800K-7000K D600XH80 165-265V LD3820-5
SKU:
4000000542988
187,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 70 W |
| Cod produs | LD3820-5 |
| Temperatura | 2800 K, 7000 K |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
176,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Plafoniera LED 6500K 510xH80mm 48W culoare gri HZL-B50-4536S
SKU:
4000000540731
102,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 48 W |
| Cod produs | HZL-B50-4536S |
| Temperatura | 6500 K |
Plasa Umbrire Opacitate 90% – 1.5x100m
SKU:
6424167005885
6,80 leiML
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Lungime rola(m) | 100 |
| Latime(m) | 1.5 |
Plasa Umbrire Opacitate 90% – 4x100m
SKU:
6424167000293
17,00 leiML
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Lungime rola(m) | 100 |
| Latime(m) | 4 |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma A12 3884×1940 mm
SKU:
4000000527756
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | A12 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BAMBUS 3884×1940 mm
SKU:
4000000524748
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BAMBUS2 3884×1940 mm
SKU:
4000000545507
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BAMBUS2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BOND 3884×1940 mm
SKU:
4000000545606
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BOUQUET 3884×1940 mm
SKU:
4000000545354
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 3884×1940 mm
SKU:
4000000529064
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma CANVAS 3884×1940 mm
SKU:
4000000546061
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma COPAC 3884×1940 mm
SKU:
4000000542209
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma DOOR 3884×1940 mm
SKU:
4000000531128
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma ELEGANT 3884×1940 mm
SKU:
4000000527800
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | ELEGANT |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma F120 3884×1940 mm
SKU:
4000000527855
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma F130 3884×1940 mm
SKU:
4000000527909
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | F130 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma F158 3884×1940 mm
SKU:
4000000526629
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma FADED 3884×1940 mm
SKU:
4000000529071
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | FADED |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma FLAMES 3884×1940 mm
SKU:
4000000531111
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma FLOWER 3884×1940 mm
SKU:
4000000545866
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | FLOWER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GC 3884×1940 mm
SKU:
4000000545040
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma GEOMETRIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000524960
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | GEOMETRIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma INDIA 3884×1940 mm
SKU:
4000000529088
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | INDIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma IRIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000548454
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma JACARANDA 3884×1940 mm
SKU:
4000000545002
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | JACARANDA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LEAF 3884×1940 mm
SKU:
4000000545910
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LEAF |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINES 3884×1940 mm
SKU:
4000000545453
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000548621
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 121 3884×1940 mm
SKU:
4000000531098
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 13 3884×1940 mm
SKU:
4000000526803
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 13 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 14 3884×1940 mm
SKU:
4000000526759
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 14 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 16 3884×1940 mm
SKU:
4000000527503
3.900,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 174 3884×1940 mm
SKU:
4000000526285
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | 174 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














