Catalog online
Consola Rossi C, efect marmura neagra
SKU:
5904824405636
Canapea extensibila Zenia gri TAP.137/negru
SKU:
5901477296130
Canapea extensibila Zenia, catifea verde TAP.189/negru
SKU:
5901477296147
Faianta Varese Grey 4641, model ciment, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745464115
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Bormasina cu acumulator 12V, 1300mAh/10mm EVP-HLA082
SKU:
6421000036136
| Tip produs | Masina de gaurit si insurubat cu acumulator |
|---|---|
| Cod produs | EVP-HLA082 |
| Brand | Everpro |
Kit de siguranta 1″ 3 bar EVP-XF33F
SKU:
6421000049846
| Tip produs | Kit de siguranta |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF33F |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 46 S-51520
SKU:
5901466168547
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51520 |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 43 S-51514
SKU:
5901466168516
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51514 |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 42 S-51512
SKU:
5901466168509
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51512 |
| Brand | Everpro |
Pantofi protectie Tomas 41 S-51510
SKU:
5901466168493
| Tip produs | Incaltaminte protectie |
|---|---|
| Cod produs | S-51510 |
| Brand | Everpro |
Aparat de spalat cu presiune Karcher K 3 Compact, 1.676-200.0, 120 bar, 380 l/h
SKU:
4054278796154
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Debit maxim | 380 L/H |
| Presiune maxima | 120 bar |
| Lungime furtun | 6 m |
| Dimensiune | 264x256x450 mm |
| Greutate | 6 kg |
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
Masina de spalat rufe LDK HIGEEA EL61SBWN Silver, Clasa D, Capacitate 6 Kg, 1000 rpm, Eco-logic, Argintiu
SKU:
5949067906632
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Combina frigorifica LDK Boreal DDW300IHLF, 288 l, Clasa F, LessFrost, Super Congelare, Humidity control, Termostat ajustabil, H 180 cm, Alb
SKU:
5949067906755
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5945770008083
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 5 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |
Hidroizolatie minerala, flexibila, Primus MHF81, interior / exterior, 20 kg
SKU:
5945770008076
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1.4 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | interior – exterior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1.15 |
Glet de nivelare Primus GLI 49, pe baza de ipsos, interior, 20 kg
SKU:
5945770007529
| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.18 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | pe beton, pentru interior, rezidentiala – industriala, suprafete gletuite cu glet pe baza de ciment sau ipsos, tencuieli |
| Consum (Kg/mp) | 1.1 |
Adeziv pentru gresie si faianta Primus Macro, interior / exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007482
Adeziv gresie si faianta Primus Micro, alb, pentru interior, 25 kg
SKU:
5945770007536
Vopsea magic efect Satin 12 rosaline pearl 2.4L
SKU:
789554779692
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 2.4 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |













































