Catalog online
Faianta Bianco White 4733, tip marmura, 25.5×75.5 cm, alb
SKU:
3800745473315
89,99 leiMP
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta bej interior / exterior ADOBE CUERO model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513519
81,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Lavoar pentru mobilier Carina, 70 cm, alb K31-007 Cersanit
SKU:
5907720648978
278,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
129,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Roma New 55 K07-028 Cersanit
SKU:
6423078000507
120,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lant Oregon pentru motoferestrau 450mm; pas: 3/8-1.3 – 673639
SKU:
5949034978167
54,00 lei
| Brand | Evotools |
|---|
Ghiveci Splofy bowl Sandy- stone gray DSK290-405U 290×195 Prosperplast
SKU:
5905197223483
48,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Splofy bowl Sandy- mocca DSK290-7529U Prosperplast
SKU:
5905197223490
46,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci Sandy slim -antracit DPSP300-S433 Prosperplast
SKU:
5905197974163
73,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci decorativ de flori, rotund, cafeniu, 29.7×33 cm, sandy dbso300-7529U
SKU:
5905197973951
49,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Ghiveci decorativ de flori, rotund, antracit, sandy dbsp300-s433
SKU:
5905197974002
50,50 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|














