Catalog online
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813311
136,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813328
136,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Incando R070, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813274
136,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Incando |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Rope R065, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813267
136,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Rope |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813281
136,00 leiMP
| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, antracit
SKU:
5945792000430
Sună-ne pentru preț
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
Pavaj relief cu sanfren 5cm Elpreco, crem sahara
SKU:
4000000506614
53,50 leiMP
| Brand | Elpreco |
|---|---|
| Culoare | Crem |
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
129,00 lei
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Piesa SA PVC bransament 250x160mm-45
SKU:
8029451353635
121,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | 250x160mm-45 |
Piesa SA PVC bransament 250x160mm-90
SKU:
4000000299196
112,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | 250x160mm-90 |
Pipa flexibila pentru baterie bucatarie ALB 56 ER-TU08A
SKU:
6421000046395
72,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Pipa baterie |
| Cod produs | ER-TU08A |
| Brand | Everpro |
Pipa flexibila pentru baterie bucatarie NEGRU 56 ER-TU08N
SKU:
6421000046425
79,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Pipa baterie |
| Cod produs | ER-TU08N |
| Brand | Everpro |














