Catalog online
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
SKU:
3800745574913
Faianta Chic White 4932, tip decor, 25×50 cm, alb
SKU:
3800745493214
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 8,5L
SKU:
6420319174010
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 8.5L |
Vata minerala KNAUF FKD-S THERMAL 100x600x1000 mm
SKU:
8581760149380
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Plafoniera LED 3000k-6500K 500xH80mm 96W white HZL-MU-3-4536R
SKU:
4000000541042
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 96 W |
| Cod produs | HZL-MU-3-4536R |
| Temperatura | 3000 K, 6500 K |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 16 3884×1940 mm
SKU:
4000000527503
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Usa interior RINA PVC DELUXE gri, 80 cm
SKU:
4000000541875
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | PVC, MDF, Lemn |
| Deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Culoare | Gri |
| Brand | max |
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
Gresie bej FOREST 7401 model lemn 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745740110
| Gama | FOREST |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
CANAL PVC CU ADEZIV 40X25MM,KOHLER,2M FAG CX-F40X25A.F1
SKU:
5944016005909
Distribuitor/colector Ferro SN-ROU10S 1″ 10 circuite inox
SKU:
5902194960021
QC-4-125 Practic Priza Dubla cu CP incl taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
5948833039376
Capac polipropilenă Vodaland A15 300×300 mm gri pentru canalizare È™i drenaj
SKU:
6427669033233
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj fatada, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 50 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 285 mm |
| Alte caracteristici | Acces mai usor la scurgere, Anticoroziv, Capacitate mare de scurgere, Culori rezistente, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
Seif cu inchidere electronica Vorel 31x20x20 cm
SKU:
5906083786426
Cuptor cu microunde Samus SMC-20DX1, 20 l, 700 W, 6 trepte putere, argintiu
SKU:
6425053016305






































