Catalog online
MF0012-85760 INTRERUPATOR SIMPLU PT.GRI/IP54 ELEGANT include taxa verde 0.17 lei fara TVA
SKU:
6421806120626
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
Adaptor Legrand 4 prize, alb/gri, 3680W, IP20
SKU:
3245060506506
38,00 lei| Brand | Legrand |
|---|---|
| Tensiune | 220 – 240 |
| Putere | 3680 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiuni | 96 x 74.5 x 35 |
| Greutate | 104.5 |
| Numar prize | 4 |
NUFAR Desfundat Tevi È™i Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
Prelungitor multipriză 6 prize cu întrerupător protecție supratensiune 1.8m Entac S1SP
SKU:
5999097978307
50,00 lei| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 250 V |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05RNF |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,8 m |
| Culoare | Alb |
Tencuială mecanizată Knauf MP75, 25kg, alb, gips, pentru interior
SKU:
4840466003186
38,50 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala cu aplicare mecanica, Tencuiala ipsos, Tencuiala naturala |
| Pentru | Pereti, Tavane |
| Utilizare | Interior |
| Material | Gips |
| Culoare | Alb |
| Cantitate | 25 kg |
| Timp de uscare | 72 h |
| Acoperire | 3,5 m2 |
TABLOU SANTIER E1 3XSCHUKO IP54 633.RO0026
SKU:
6426955001260
261,50 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Model | Distribuitor / tablou electric |
| Utilizare | Distributie energie electrica |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Cantitate | 1 Bucati |
| Alte caracteristici | pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati fisa tehnica atasata pe pagina acestui produs |
Priză Schuko aplicată 95x95mm IP65 cu capac rabatabil pentru exterior 137.6407
SKU:
8001636237374
95,00 lei| Tip produs | Priza curent electric |
|---|---|
| Cod produs | 137.6407 |
| Montaj | Pe tencuiala |
| Grad de protectie | IP 65 |
| Utilizare | Exterior, Incapere umeda |
| Tensiune | 250 V |
SANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F120 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527831
1.250,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750
347,00 lei| Brand | BEKO |
|---|---|
| Tip produs | Hota |
| Debit aer absorbit | 125 mc |
| Culoare | Alb |
| Putere | 108 W |
| Dimensiuni | 59.8x47x7.6 cm |
| Greutate | 4.6 kg |
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
121,50 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Egeo Gris 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991430948
64,00 leiMP| Gama | Egeo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
64,00 leiMP| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 278.5×106.5×132 cm |
| Greutate | 199 kg |
| Putere motor | 3500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 628 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 154x75x108 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 276 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.00-8 |
| Culoare | Gri |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Albastru |
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 150x69x111 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 3 |
| Culoare | Negru |
CENTRALA BIOPELLET PRO 24
SKU:
3880500457222
13.424,50 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Biopellet PRO |
| Material | otel |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000551607
4.850,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 33 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539513
4.280,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 33 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 78 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539254
4.280,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MUMBAY 3884×1940 mm
SKU:
4000000531067
4.280,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MUMBAY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 2 3884×1940 mm
SKU:
4000000526384
4.280,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000548621
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TAPE 3884×1940 mm
SKU:
4000000548508
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma IRIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000548454
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma NOBLE 3884×1940 mm
SKU:
4000000546665
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINES 3884×1940 mm
SKU:
4000000545453
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma CANVAS 3884×1940 mm
SKU:
4000000546061
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BOND 3884×1940 mm
SKU:
4000000545606
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LEAF 3884×1940 mm
SKU:
4000000545910
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LEAF |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma SERBIA 3884×1940 mm
SKU:
4000000546214
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | SERBIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma BAMBUS2 3884×1940 mm
SKU:
4000000545507
4.120,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | BAMBUS2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |







































