Catalog online
Parchet Vicovero Stejar K469, 12mm, AC4/32, Click, 1288x195mm
SKU:
5907555425751
68,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 195 mm |
| Cod produs | K469 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC6 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
47,50 leiMP
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK503 4v Volga
SKU:
8681311248002
35,99 leiMP
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK503 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 10 mm K057 Modera Plus, Yenice Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031383
59,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K057 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Natural 10mm Lefkas Oak FN009 32 AC4 1.533mp/cut
SKU:
8696681022640
41,99 leiMP
| Brand | Floorpan |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1205 x 159 mm |
| Cod produs | FN009 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |














