Catalog online
Gresie rectificata Fontana Light Gray 26420311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541076831
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
Faianta maro interior / exterior RODENO GOLD model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560155
Faianta bej interior / exterior ADOBE BEIGE model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513496
Faianta gri Cartago Gris model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562685
Gresie Sempre Junior Bianca Rec 1. 60×60
SKU:
8697497147275
Faianta rectificata Juno Emerald Dekofon 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922239
Faianta rectificata Juno Ruby Dekofon 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112709
Gresie rectificata Modena Bone MOE1 60×60 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853187010
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Modena Mink MOE2 60×60 cm, model piatra, bej inchis, finisaj mat
SKU:
8698853187416
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
Faianta bej interior / exterior PIEDRA MIX model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597559234
Faianta gri interior / exterior Piedra Gris model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557766
Faianta bej interior / exterior Piedra Beige model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557728
Faianta bej inchis interior / exterior PIEDRA Cuero model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557797
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Aqua 4743, 25,5×75,5 cm, Turcoaz
SKU:
3800745474312
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Modena Anthracite MOE4 60×60 cm, model piatra, antracit, finisaj mat
SKU:
8698853186815
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta Celine Beige 4696, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745469615
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
Gresie rectificata Terra Beige TER3 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853222117
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Grey TER2 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698853222018
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Terra Bone TER1 60×120 cm, model piatra, be-deschis, finisaj mat
SKU:
8698853221912
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Be-Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living, Terasa |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
Gresie Avila Grey 15*40 cm AVI03, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8691273431503
| Gama | Avila |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon, Gradina |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×40 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie Avila Beige 15*40 cm, AVI02, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8691273395904
| Gama | Avila |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon, Gradina |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×40 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Faianta uni Faenza Red 4746, 25,5×75,5 cm, Rosu
SKU:
3800745474619
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Braga Beige tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745920512
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Faianta Creativo, model piatra, 2051-0199, 50 x 25 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005081768
| Gama | CREATIVO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Faianta bej interior / exterior PIEDRA NATURAL model piatra 32×46 cm
SKU:
8432597557827
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
Faianta Aragon Beige 450x150x9mm
SKU:
5903263448860
Faianta Aragon Brick 450x150x9mm
SKU:
5903263448822
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815


















































