Catalog online
GRESIE ADLINE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571834
| Gama | Adline |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Opulence Royal White-Carving 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569107
| Gama | Opulence |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie rectificata Traverten Beige Sugar 25621111 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541076893
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Faianta Venato Waves tip marmura, 4703 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745470314
Faianta bej PERLATO 4623 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462319
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
Faianta gri PERLATO 4625 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462517
Faianta colectia Tajmahal Statuario, cod A068, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597562326
Faianta tip marmura Botticino Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4725
SKU:
3800745472516
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Elada Stripes tip marmura, 4669 20×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745466911
Gresie Sidona Beige 6469, 60×60 cm
SKU:
3800745646917
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
Faianta tip marmura cu aspect 3D Bianco Lines White 25,5×75,5 cm, Alb
SKU:
3800745473513
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura cu aspect 3D Bianco Onda White 4734, 25,5×75,2 cm, Alb
SKU:
3800745473414
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura cu aspect 3D 4732 Silver Onda Grey 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473216
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura 4733 Bianco White, 25,5×75,2 cm, Alb
SKU:
3800745473316
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Amber Brown 4737, 25,5×75,5 cm, Maro
SKU:
3800745473711
| Gama | Amber |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Silver Grey 4730, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473018
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Varshate Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569121
| Gama | Varshate |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie Pietra Bianco – Glossy 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000569114
| Gama | Pietra |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
Gresie rectificata Star Line 60x60x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8684430016729
Gresie Helios Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016088
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Faianta bej TAJMAHAL TRAVERTINO model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562357
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura 4704 Paros 30×60, Crem
SKU:
3800745470413
Faianta rectificata Paris White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844922000
Faianta rectificata Paris Black Decofon 30×90 cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921997
Faianta uni Faenza Cream 4745, 25,5×75,5 cm, Crem
SKU:
3800745475100
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Botticino Lines Beige, 25,5×75,5 cm, crem , cod 4729
SKU:
3800745472912
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Traverten Mat Bone 25620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541038327
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Sandstone 71620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541074059
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Fog 71620111 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541075308
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta tip marmura Venato White, 30×60 cm, 4702, Alb
SKU:
3800745470215
Faianta Crono Brown 5596, tip marmura, 20×50 cm, maro
SKU:
3800745559613
Gresie rectificata Cappadocia Sand 60x60x0.7cm, model marmura, bej, finisaj lucios
SKU:
8684430015821
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845

































































