Catalog online
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
Faianta rectificata Paris White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921966
Faianta rectificata Paris White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844922000
Faianta rectificata Paris Black 30x90x0.7cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921973
Faianta rectificata Paris Black Decofon 30×90 cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921997
Faianta rectificata Nuvola White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8692844917358
Faianta rectificata Nuvola White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497188742
Gresie rectificata Statuario Goya 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8697497115328
Gresie rectificata Statuario Goya Matte 60x120x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8697497118480
Gresie rectificata Majestic White 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8691273399704
| Gama | Majestic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Adela White Decofon 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137603
Gresie rectificata Traverten Mat Bone 25620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541038327
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Traverten Beige Sugar 25621111 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541076893
| Gama | Traverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Sandstone 71620311 60×120 cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8698541074059
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Metropolis Fog 71620111 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541075308
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Cappadocia Sand 60x60x0.7cm, model marmura, bej, finisaj lucios
SKU:
8684430015821
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Gresie rectificata Adonis Matte White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj mat
SKU:
8684930015449
Gresie rectificata Aden Dark Grey ADE2 60×120 cm, model marmura, gri inchis, finisaj lucios
SKU:
8698853207411
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Adela White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8684430015722
Faianta rectificata Cappadocia Sand 30x90x0.7cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8692899916344
Faianta rectificata Cappadocia Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8692844916368
Faianta rectificata Adonis White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915583
Faianta rectificata Adonis White Decofon 30×90, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190387
Faianta rectificata Adela White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137627
Faianta rectificata Adela Grey Decofon 30×90 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110576
Faianta rectificata Adela Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110538
Faianta rectificata Adela Anthracite Decofon 30×90 cm, model marmura, antracit, finisaj lucios
SKU:
8697497137665
Faianta rectificata Adela Anthracite 30x90x0.7cm, model marmura, antracit, finisaj lucios
SKU:
8697497137689
Gresie Gemma Perla Rec-Full Lap 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8684430010215
| Gama | Gemma |
|---|---|
| Culoare | Alb Perlat |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Aden Light Grey ADE1 60×120 cm, model marmura, gri deschis, finisaj lucios
SKU:
8698853207312
| Gama | Aden |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Classica Aqua – High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bleu
SKU:
4000000577553
| Gama | Classica |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bleu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Panda White – Special High Glossy 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-negru
SKU:
4000000577539
| Gama | Panda |
|---|---|
| Culoare | Alb-Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Helios Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016088














