Catalog online
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
Gresie Mossa Brown 600x110x8mm
SKU:
5903313361002
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
Gresie rectificata Stoneline Brown 9922, tip piatra, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745992212
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Braga Brown 9204, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745920413
Faianta rectificata Tempera Onde Brown 4841, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745484113
| Gama | Tempera Onde |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tempera Brown 4827, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare maro
SKU:
3800745482713
| Gama | Tempera |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie tip lemn Como Brown 9801, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745980110
Gresie rectificata SG Cafe Travertino Lappato 1., model ciment, 60×120 cm, Maro, finisaj lucios
SKU:
8681575065131
Piesa decorativa Alpino Decor Brown 6050, tip lemn, 15.5×60.5 cm, maro
SKU:
3800745605013
| Gama | Alpino |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Sierra Brown 9209, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745920918
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
Gresie Jatoba tip lemn, 8984 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745898415
| Gama | Jatoba |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro AVILA AVI32 model piatra 15×40 cm
SKU:
8691273431602
Gresie portelanata TAVOLATO Natural 9242 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare natur
SKU:
3800745924213
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Himalaya Brown HIM1 60X120 cm, model marmura, portelanata, alb, maro, finisaj lucios
SKU:
8698853190614
| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Piesa decorativa, tip marmura 2227 Crono Tap Brown 20x50cm, culoare maro
SKU:
3800745222715
Gresie JATOBA 8985 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898514
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745495515
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Gresie Bergen Decor Brown 6109, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745610918
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Odessa Cotto ODS32, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare maro, finisaj mat, 1,63 mp/cutie
SKU:
8691273962403
Gresie maro SPARTA 9368 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936810
Gresie Woodline Brown WOD2 60×120 cm, model lemn, maro finisaj mat
SKU:
8698853214419
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
Gresie Stoneline Brown 9825, tip piatra, 60×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745982510
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
Gresie portelanata tip marmura Amber Brown 9881, 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745988116
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679






























































