Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Usa Interior Arlament Liniar Alb 800x2000 LR” în coș deoarece stocul este insuficient (0.003 rămase).
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 76011 VT-8473 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656597
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Proiector Samsung-LED 100W Lumina naturala VtacPro – SKU-416 VT-100
SKU:
3800157629133
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 100 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 30W Lumina naturala VtacPro – SKU-404 VT-30
SKU:
3800157629058
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 30 W |
| Material | Aluminiu |
Proiector Samsung-LED 50W Lumina naturala VtacPro – SKU-410 VT-50
SKU:
3800157629096
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 50 W |
| Material | Aluminiu |
Rost Satin email superlucios alb 0.6L
SKU:
5948596013071
Rost Satin email superlucios alb 4L
SKU:
6420319053018
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Soba Teracota 5R Alba 66x45x155cm
SKU:
4000000557913
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 400 Kg |
| Dimensiuni | 66x45x155 cm |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Usa Interior Arlament Liniar Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566380
Usa Interior Duplex 2 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566427
Usa Interior Duplex 2 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566434
Usa Interior Duplex 2 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566441
Usa Interior Kalifornia Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566342
Usa Interior Kalifornia Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566359
Usa Interior Nino 1 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566366
Usa Interior Nino 1 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566373
Usa Interior Xline 8 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566489
Usa Interior Xline 8 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566496
Usa Interior Xline 8 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566502
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×70
SKU:
4000000552956
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552970
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA-H1 Alb Lacuit, stanga, alb 202.3×60
SKU:
4000000552925
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |














