Catalog online
- Nu poți să adaugi „Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINES 3884x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma COPAC 3000×1940 mm
SKU:
4000000542193
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX B52 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539407
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 121 3000×1940 mm
SKU:
4000000531210
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma F120 3000×1940 mm
SKU:
4000000527848
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BAMBUS 3000×1940 mm
SKU:
4000000524755
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma TIGER 3000×1940 mm
SKU:
4000000525257
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N280 3000×1940 mm
SKU:
4000000525059
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Motosapatoare Ruris 731K Start + Roti Cauciuc 5.00-8 731KST2022
SKU:
6424340435508
3.120,00 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma DOOR 3000×1940 mm
SKU:
4000000531241
3.100,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Set coltar cu masa Family din polirattan, pentru 5 persoane, gri
SKU:
5902659142177
3.075,00 lei
| Material | Otel, Polirattan(PE), Poliester |
|---|---|
| Greutate | 60 kg |
CENTRALA TERMICA pe Gaz BLUEHELIX ALPHA 24 C +KIT COND ASP./SCAR.60/100 0TPF2AWA include taxa verde 7.7 lei fara tva
SKU:
8028693885157
3.049,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
CENTRALA HOME ECO 25/30 COMBI + KIT EVACUARE WKD59B1000000/EUAF
SKU:
5907510160178
2.950,00 lei
| Tip produs | Centrala termica cu condensare, pe gaz |
|---|---|
| Model | Home Eco 25/30 |
| Utilizare | Incalzire |
| Pentru | Bucatarie |
| Clasa energetica | A |
| Alimentare | Gaz metan |
| Grad de protectie | IP 40 |
| Dimensiuni | 65.3 cm x 41.2 cm x 28.6 cm |
| Alte caracteristici | Manometru, Pompa de recirculare, Supapa de siguranta, Vas de expansiune |
| Putere | 24 kW |
| Capacitate | 8 l |
SET MOBILIER GRADINA OSMAN Mirpol 6+1
SKU:
5901738196322
2.409,00 lei
| Material | Otel, Sticla securizata |
|---|---|
| Greutate | 33 kg |
Poarta auto din teava amprentata Modern 2050 x 3000 mm
SKU:
4000000522393
2.409,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Ciocan rotopercutor Makita SDS-Max 40mm, 1050W, 6.1J HR4002
SKU:
088381081566
2.390,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HR4002 |
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
2.360,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
Soba Teracota 5R 45x55x135cm
SKU:
4000000557920
2.281,00 lei
| Culoare | Maro deschis |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 320 Kg |
| Dimensiuni | 45x55x135 cm |
CUPTOR ELECTRIC INCORPORABIL GORENJE BOS67371CLI, 77L, 12 FUNCTII
SKU:
3838782613647
2.154,00 lei
| Brand | Gorenje |
|---|---|
| Tip produs | cuptor |
| Putere | 3500 |
| Model | BOS67371CLI |
| Alte caracteristici | design retro; HomeMade Plus; programator electronic cu afisaj retro; PerfectGrill; ExtraSteam; Gratin; ghidaje de sarma; siguranta termoelectrica |
| Tensiune | 220 – 240 |
| Culoare | bej |
| Material | tabla emailata |
| Volum | 77 |
| Alimentare | electric |
Soba Teracota 5R Cu Geam 45x45x135cm
SKU:
4000000557944
1.983,50 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 260 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x135 cm |
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
Prețul inițial a fost: 1.960,00 lei.1.960,00 leiPrețul curent este: 1.960,00 lei.
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
Masina de spalat cu presiune Makita HW1200
SKU:
0883818363648
1.889,00 lei
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | HW1200 |
LED TV NEI 55NE6901 SMART F include taxa verde 9.00 lei fara TVA
SKU:
5943808001464
1.845,00 lei
| Diagonala display | 127 cm |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Component input 2 x RF 1 x CVBS |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Clasa energetica | Clasa E |
| Greutate | 9.6 Kg |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 12000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001MF-C
SKU:
8028693896696
1.839,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 35 KG |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 9000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001LF-C
SKU:
8028693896689
1.774,50 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 32 KG |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX IRIS ARCADE 1700 x 990 mm
SKU:
4000000554172
1.768,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1700×990 mm |
| Gama | IRIS ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Motocultor DeToolz DZ-MT1009-G01 8.5CP 212CC 4T benzina 100cm latime taiere
SKU:
6426910042604
1.730,00 lei
| Cod produs | DZ-MT1009-G01 |
|---|---|
| Brand | DeToolz |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Greutate neta | 75 kg |
| Tip motor | 4T, monocilindru, OHV răcit cu aer |
| Alimentare | Benzina |
| Dimensiune | 83 x 48 x 70 cm |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 L |
| Capacitate rezervor combustibil | 3.6L |
| Putere | 8.5CP |
| Latime taiere | 1000mm |
| Pornire | La sfoara(manual) |
| Nivel zgomot | 103dB(A) |
| Trepte viteza | 2 inainte 1 inapoi |
| Adancime de lucru | 340mm |
| Tip produs | Motocultoare / Motosape / Accesorii DeToolz |
MOTOSAPA DAC 6000K 60002015
SKU:
6424340200281
1.697,00 lei
| Tip produs | Motosapa |
|---|---|
| Tip motor | 4 timpi |
| Alimentare | Benzina |
| Tip pornire | Manuala |
| Alte caracteristici | Schimbator de viteze |
| Continut pachet | 1 x Motosapa |
| Culoare | Multicolor |
| Capacitate cilindrica | 163 cm³ |
| Putere | 6.5 cp |
| Capacitate | 3 l |
| Capacitate rezervor ulei | 0.6 l |
| Trepte viteza | 2 Marsarier |
| Latime de lucru maxima | 83 cm |
| Latime de lucru minima | 56 cm |
| Adancime de lucru | 29 cm |
| Greutate | 80 Kg |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
Soba Teracota 4R 45x45x110cm
SKU:
4000000557906
1.652,00 lei
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 160 Kg |
| Dimensiuni | 45x45x110 cm |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1500×1940 mm
SKU:
4000000529293
1.634,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














