Catalog online
Adeziv polistiren CELCO TERM DD-T3 25KG
SKU:
6426149000772
21,99 lei
| Brand | Celco |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 213 V TESY
SKU:
3800879001767
89,50 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 120 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-213V |
| Latime | 227 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 245 mm |
| Dimensiuni | 120x227x245 mm |
| Tip panou | Mecanic |
AEROTERMA ELECTRICA ALBATROS AC22A1 include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6425053004104
108,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aparat de spalat cu presiune Karcher K 3 Compact, 1.676-200.0, 120 bar, 380 l/h
SKU:
4054278796154
845,00 lei
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aparat de spalat cu presiune |
| Debit maxim | 380 L/H |
| Presiune maxima | 120 bar |
| Lungime furtun | 6 m |
| Dimensiune | 264x256x450 mm |
| Greutate | 6 kg |
Aragaz LDK 5060 White RMV LPG, 4 arzatoare, Capac metalic, Siguranta, 50x60x85 cm, Alb
SKU:
5949067901897
899,00 lei
| Brand | LDK |
|---|---|
| Tip produs | Aragaz |
| Volum cuptor | 46 L |
| Numar arzatoare | 4 |
| Culoare | Alb |
| Greutate | 34 kg |
Aspirator pentru cenusa 1000 EPTO, 1000W, 18L
SKU:
5949094008132
250,50 lei
| Cod produs | 677141 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Balansoar de gradina cu functie culcat, 3 locuri, culoare maro cappuccino, 230x120x164 cm, 300 kg
SKU:
5908227369625
1.345,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 46.5 kg |
Balansoar verde cu alb 3 persoane cu copertina LIVIA GREEN
SKU:
5902659146984
502,50 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 17.5 kg |
BANDA IZOLATOARE 19M ALBASTRU LOH A (12612)-EV
SKU:
5948668012612
5,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA IZOLATOARE 19M GALBEN-VERDE LOH A-EV (12582)
SKU:
5948668012582
5,20 lei
| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | verde-galben |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 19m |
| Material | folie PVC moale |
Banda pentru avertizare, rosu si alb, 100m x 75 mm, Lumytools LT07802
SKU:
6421948078021
18,00 lei
| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Baterie bucatarie pipa flexibila negru ERMETIQ WAVES ER-F108N
SKU:
6421000048757
361,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F108N |
| Brand | Everpro |
Baterie bucatarie tip lebada ERMETIQ RAIN ER-F307
SKU:
6421000048870
180,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie bucatarie |
| Cod produs | ER-F307 |
| Brand | Everpro |
Baterie cada cu dus pipa lunga design MODERN ER-YB111
SKU:
6421000043677
245,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada |
| Cod produs | ER-YB111 |
| Brand | Everpro |
BCA Prefab 620x100x240mm
SKU:
4000000280194
950,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x100x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
BCA Prefab 620x150x240mm
SKU:
4000000280187
950,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x150x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
BCA Prefab 620x200x240mm
SKU:
4000000280033
999,00 lei
| Brand | Prefab |
|---|---|
| Dimensiuni | 620x200x240mm |
| MC/PALET | 2.23 |
Bec LED EVO17 sferic 6W G45 E27 5000K TG-2405.106230 TOTAL GREEN EL0032986
SKU:
5949027076719
9,50 lei
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Tip produs | Bec LED |
| Putere | 6W |
| Cod produs | EL0032986 |
| Dulie | E27 |
| Temperatura | Lumina rece |
Boiler termoelectric cu serpentina stanga Tesy BiLight GCVSL 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879120833
992,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 440x467x985 mm |
| Capacitate | 100 L |
Bormasina cu acumulator 12V, 1300mAh/10mm EVP-HLA082
SKU:
6421000036136
226,00 lei
| Tip produs | Masina de gaurit si insurubat cu acumulator |
|---|---|
| Cod produs | EVP-HLA082 |
| Brand | Everpro |














