Catalog online
Semineu combustibil solid Termo K-10
SKU:
8606005038301
928,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Lungime | 465 mm |
| Greutate | 63 Kg |
| Putere | 7 kW, 8 kW |
| Inaltime | 990 mm |
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270660
69,99 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Semineu combustibil solid Termo Kreka Luxx
SKU:
8606005038226
974,00 lei| Tip Produs | Soba |
|---|---|
| Culoare | Negru, Visiniu |
| Volum | 44 L |
| Greutate | 63 Kg |
| Adancime | 390 mm |
| Inaltime | 790 mm |
| Lungime | 465 mm |
| Putere | 7-8 kW |
| Tip combustibil | Solid |
BCA Celco Standard 625x100x240mm
SKU:
3000000098301
1.220,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x100x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
BCA Celco Standard 625x75x240mm
SKU:
3000000098004
1.260,00 lei| Brand | Celco |
|---|---|
| Dimensiuni | 625x75x240mm |
| MC/PALET | 2.25 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro, caramiziu clinker 49, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000101106749
64,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40 negru, grafit 16, interior / exterior, 5 kg
SKU:
9000101106664
64,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, maro,toffi, interior / exterior, 2kg
SKU:
9000101106428
32,50 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 40, ice glow, interior / exterior, 5 kg
SKU:
5900089221691
107,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
266,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Banda LED SMD5050 60 LED/m RGB IP65 Vtac – SKU-2155 5M
SKU:
3800230621559
63,00 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Tip produs | Banda LED |
Tapet cu motiv floral CLASIC J07407 Elegantza 2020, 10.05 x 0.53 m
SKU:
3294270074077
Prețul inițial a fost: 59,50 lei.59,50 leiPrețul curent este: 59,50 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
Gresie Bergen Decor Brown 6109, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745610918
79,00 leiMP| Gama | Bergen |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Gresie |
Postament Umbrela MIRPOL Havana SJ-060-12
SKU:
5902659148025
142,50 lei| Material | Rasina impermeabila |
|---|---|
| Greutate | 12.5 kg |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 16 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527480
1.204,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma COPAC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000542148
1.204,50 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Parchet VC8155NP/BY Vintage Classic 1285*192 10mm 1.73mp/cut
SKU:
8680734030898
67,00 leiMP| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8155 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 AC4 |
| MP/Cutie | 1.73 |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA100 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552888
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 70 Alb Lacuit, stanga, alb
SKU:
4000000552703
963,50 lei| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Gresie Garret, model lemn, 6060-0302, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081348
68,50 leiMP| Gama | Garret |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Terasa, Living, Hol, Dinning, Balcon, Spatii comerciale, Birou, Soclu, Subsol, Scari interioare |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura 45×45 cm Silver Grey 9890, Gri
SKU:
3800745989014
63,00 leiMP| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
85,50 leiMP| Gama | Sierra |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura cu aspect 3D Bianco Onda White 4734, 25,5×75,2 cm, Alb
SKU:
3800745473414
73,50 leiMP| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata Pearl, tip piatra, 6046-0402-4001, 45×45 cm, finisaj mat, gri, 1,43mp/cutie
SKU:
5945005076108
63,00 leiMP| Gama | Pearl |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.43 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
93,50 leiMP| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |












































