Catalog online
Masina de spalat cu presiune 230V 1400W 110 bar 390L/H G-S390-1400R
SKU:
6425266382761
357,00 leiBUC
| Putere | 1400 W |
|---|
Baterie cada cu dus ERMETIQ RAIN ER-F301
SKU:
6421000048832
353,00 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada |
| Cod produs | ER-F301 |
| Brand | Everpro |
BATERIE STATIVA BUCATARIE BZI4
SKU:
5902194971201
352,00 lei
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Zicco |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | zinc |
| Finisaj | cromat |
Masina de rindeluit 850W 16000 rpm Graphite 59G678
SKU:
5902062596789
351,00 lei
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 59G678 |
Baterie cada pipa lunga si dus Ermetiq, finisaj CROM ER-A202
SKU:
6421000033029
348,50 lei
| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada |
| Cod produs | ER-A202 |
| Brand | Everpro |
Friteuza cu aer cald HAUSBERG HB-2356, 2.6L, 1000-1200W, negru, 5 programe, digital
SKU:
6423808062331
348,00 lei
| Tip incastrare | Standard |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Putere | 1000 W 1200 W |
| Capacitate | 2.6 Kg |
| Tip panou | Digital Touch screen |
| Alimentare | La retea |
| Material corp | Plastic |
| Alte caracteristici | Timer Termostat |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Friteuza |
| Tip friteuza | Cu aer cald |
| Numar cosuri | 1 |
| Numar programe | 5 |
| Interval temperatura | 80 – 200 °C |
| Functii de siguranta | Protectie supraincalzire Baza anti-alunecare |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb cald- SKU-2513 VT-2835 24v, 3000k include taxa verde
SKU:
3800157605663
347,50 leiBUC
| Tip Produs | Banda led |
|---|---|
| Brand |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac violet – SKU-2531 VT-555 10m
SKU:
3800157619547
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac verde vt-555 24V- SKU-2517 10m
SKU:
3800157605700
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac galben vt-555 24V- SKU-2518 10m
SKU:
3800157605717
347,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Unealta multifunctionala 250W 15000-21000 min-1 BMC
SKU:
5902062087133
345,50 lei
| Tip produs | Masina de taiat |
|---|
Boxa portabilă Samus karaoke 8″ (300W) + microfon (fără fir
SKU:
6425053011218
345,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Caracteristici cheie | Microfon Tuner radio |
| Functii | Functie inregistrare, Karaoke, MP3 Player |
| Conectivitate | AUX, Bluetooth, Cititor carduri, USB |
| Autonomie acumulator | 4h |
| Capacitate acumulator | 4400 mAh |
| Tensiune | 220 V |
| Numar difuzoare | 1 |
| Putere | 300 w |
| Latime | 210 mm |
| Adancime | 230 mm |
| Inaltime | 430 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Continut pachet | 1 x Boxa, 1 x Microfon fara fir, 1 x Telecomanda |
Lastra Esplendor Gold 120×280 cm
SKU:
8445583447644
344,50 leiMP
| Gama | Esplendor |
|---|---|
| Culoare | Auriu, Crem |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Masina de tuns iarba LM 1200, 1200W, 30litri, 3100 rtpm, latime de taiere 320mm, portocalie/negru EVOTOOLS
SKU:
5949094063568
343,50 lei
| Brand | EVOTOOLS |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu/Negru |
| Tip produs | Masina de taiat iarba |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Volum | 300 ml |
| Tensiune | 230 V |
Usa soba monobloc, model Leo, 475×295 mm, fonta – 660064
SKU:
5949034901905
339,50 lei
| Cod produs | 660064 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
339,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
336,50 lei
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Lastra Absolute Black 120×280 cm
SKU:
8445583299250
336,00 leiMP
| Gama | Absolute |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Capac Ascuns Zincat cu Cadru 550X550 mm, Dakota
SKU:
6424167005373
334,50 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 550X550 |
KIT VOPSIRE FINA 400W HVLP200 B&D BDHVLP200 include taxa verde 1.75 lei fara TVA
SKU:
5035048340790
333,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220-240V |
Plita pentru soba, cu 3 ochiuri, rama fixare, 622×540 mm, fonta
SKU:
5949034936624
333,50 lei
| Cod produs | 660090 |
|---|---|
| Brand | Evo Tools |














