Catalog online
Cheie tubulara de impact HEXA 1/2″ 26mm Yato YT-1016
SKU:
5906083910166
18,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1016 |
Cleste pentru rupt faianta, 200mm, LT04000
SKU:
6421948040004
18,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT04000 |
Drisca PVC cu burete fin, 270x130mm, LT06530
SKU:
6421948065304
18,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06530 |
Bec LED filament E27 10W 1250lm 6500K lumina rece A60 Spin
SKU:
5949054912806
17,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Tensiune | 230V |
| Temperatura culoare (K) | Rece |
| Tip produs | Becuri LED |
Dezinfectant Igienol Mar Verde 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004640
17,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant universal Igienol marin 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004633
17,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Pila semirotundă Topex 06A722 pentru metal 200 mm, otel T12, maner ergonomic negru-galben
SKU:
5902062101679
17,50 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Utilizare | hobby |
| Lungime | 200mm |
| Material lama | otel |
| Material corp | plastic |
| Tip produs | pila |
| Continut pachet | 1 x pila semitotunda |
Fisa Legrand Helium extra-subtire neagra 3500W
SKU:
3245060501846
17,50 lei
| Brand | Legrand |
|---|---|
| Gama | Helium |
| Putere | 3500 |
| Culoare | negru |
EL-JAZZ INTRERUPATOR ANTRACIT EL0072926 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
8698802611573
17,50 lei
| Tip produs | Intrerupatoare & comutatoare |
|---|---|
| Pentru | Interior |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
LT06315 RACLETA LAMA CAUCIUC ALB 300MM
SKU:
6421948063157
17,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT06315 |
| Culoare | galben + alb |
| Utilizare | casnica / industriala |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 8BUC/SET 90027604
SKU:
6422768061644
17,50 lei
| U.M. | set |
|---|
MOMENT FIX DECOR 380G 2818699
SKU:
9000101137606
17,50 lei
| Greutate | 0.45 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Moment |
| Gama | Moment Fix |














