Catalog online
DRUJBA MP5200 52CC 2.9CP 2L16 2L GF-0908-S001-G02
SKU:
6426910035125
388,00 lei| Brand | Micul Fermier |
|---|---|
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 550 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate bruta | 8.1 kg |
| Greutate neta | 7.5 kg |
| Pinteni | 64 |
| Numar dinti | 32 |
| Nivel zgomot | 110 dB |
| Pas | 0.325 mm |
| Putere | 2.9 CP |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tip produs | Drujba |
| Continut pachet | 1 buc ( suruburi – 2 buc, pila rotunda – 1 buc, surubelnita dreapta – 1 buc, cheie universala – 1 buc, cheie imbus – 2 buc). |
| Cod produs | GF-0908-S001-G02 |
Set arzător pentru izolații acoperiș 110 kW, 2 duze, TOPEX
SKU:
5902062441218
387,50 lei| Tip produs | Aparat pentru eliminarea flacarii |
|---|---|
| Utilizare | Ardere cu flacara |
| Functii | Reglabil fara trepte |
| Alte caracteristici | 2 arzatoare, 1 furtun cu lungimea de 5 m |
| Temperatura de lucru (grade C) | 1.850 °C |
| Putere | 110.000 W |
Lustra suspendata 220V dia 600mm metal+acrylic OVK-PL5252-600
SKU:
4000000541158
387,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | OVK-PL5252-600 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Dispozitiv pentru taiat gresie si faianta cu ulei LT00150
SKU:
6421948001500
387,50 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT00150 |
SAVANA BAZA ULTRAREZIST PASTEL INT/EXT 9L
SKU:
5948596011022
387,00 lei| Greutate | 13.59 |
|---|---|
| Tip produs | Baza pastel |
| Brand | Savana |
| Culoare | Alb |
| Volum | 9 L |
14-570 PISTOL PNEUMATIC 90: 10-40 10-50MM
SKU:
5907558444872
386,50 leiBUC| Tip Produs | Capsator |
|---|---|
| Brand | YATO |
Placa policarbonat 6×2.1 m, grosime 6mm, transparent
SKU:
3000000024737
386,00 lei| Culoare | Transparent |
|---|
Antrenor cu amplificator de forta 4200Nm Yato YT-0782
SKU:
5906083907821
383,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0782 |
RADIATOR OTEL GR F 22 400X800
SKU:
4000000548034
383,00 lei| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | 22K |
| Material | otel |
| Culoare | alb RAL 9010 |
| Utilizare | incalzirea incaperilor |
Cuptor cu microunde Heinner 20L, 700W, alb
SKU:
5949494025562
382,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Capacitate | 20 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Semnal sonor la finalizarea programului |
| Continut pachet | 1 x Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Putere | 700 W |
| Latime | 44 cm |
| Adancime | 33.6 cm |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Trepte de putere | 5 |
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
381,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Lustra suspendata 220V 400+600mm negru, aluminiu+silicon OVK-PL5243-600
SKU:
4000000541141
381,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | OVK-PL5243-600 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Robinet sfera 2-1/2″ FF, cu maner, RB-LDFF212A/ER-LDFF212A
SKU:
6421000000892
381,00 lei| Brand | Everpro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Capac cu Cadru Zinc 500X500 mm, Dakota
SKU:
6424167001481
376,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 500X500 |
Baterie cada si dus cu furtun, para si suport Ermetiq finisaj CROM ER-A201
SKU:
6421000033012
374,50 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada |
| Cod produs | ER-A201 |
| Brand | Everpro |
4327 FIERASTRAU VERTICAL 450W 18MM 1.9KG include taxa verde 4.00 lei fara TVA
SKU:
088381082563
372,50 lei| Tip produs | Fierastrau |
|---|---|
| Model | Fierastrau pendular |
| Pentru | Taiere cu fierastraul |
Polizor unghiular 720W, 115 mm, 1.8kg Makita GA4530R
SKU:
088381808507
372,50 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA4530R |
BATERIE ALGEO CADA-DUS PIPA MOBILA BAG3A
SKU:
5902194946025
371,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Set WC Compact 766 IVA SE011 + Rezervor 3/6L + Capac PP Suruburi Metalice K21-035
SKU:
5907753252197
370,50 lei| Brand | Cersanit |
|---|---|
| Tip produs | Vas WC |
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
370,00 lei| Brand | Hausberg |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Culoare | argintiu |
| Capacitate | 450mc/h |
| Tip hota | telescopica |
| Tip incastrare | incorporabil |
| Numar motoare | 2 |
Baterie perete cada/dus Stratos, crom fara accesorii BSC1
SKU:
5902194971096
370,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Stratos |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | argintiu |
Pachet Baterie perete cada/dus Stratos, crom fara accesorii BSC1 + Baterie stativa lavoar Ritto BTR2
SKU:
4000000563891
370,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Baterie cada, Baterie lavoar |
| Culoare | Crom |
POMPA CIRCULATIE 32*60/180 0302W include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5901095693670
369,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Weberman |
Usa semineu economica, model Palmier, 54x32x2.5 cm
SKU:
5949034937324
369,00 lei| Cod produs | 660369 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
410,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Bideu Cersanit Eko alb K07-017-EX2
SKU:
5907536640111
369,00 lei| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Bideu |
| Brand | Cersanit |
Rigola din inox placabila 700×70 mm VEN-S707S
SKU:
6421000036433
368,00 lei| Culoare | Crom |
|---|---|
| Tip produs | Rigola |
| Cod produs | VEN-S707S |
| Brand | Everpro |
Lustra suspendata 220V dia 450mm negru/alb/gri, metal+acrylic OVK-PL5248-450
SKU:
4000000541110
368,00 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Cod produs | OVK-PL5248-450 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 40m (3*2.5) EL0069036 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8683347700332
367,00 lei| Greutate | 4.00 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
Vas expansiune Ferro CO50W 50L rosu pentru instalatii incalzire centrala
SKU:
5901095654831
363,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | suspendat |
| Volum | 50l |
Fierastrau circular CS 1400 EPTO Plus, 1400W
SKU:
5949094030539
362,00 lei| Cod produs | 679231 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Polizor unghiular 720W, 125mm, 1.8 kg GA5030R
SKU:
088381808552
362,00 lei| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | GA5030R |
Trusa de scule pentru mecanic 56 piese Topex 38D224
SKU:
5902062008640
361,00 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 38D224 |









































